Korzár logo Korzár Gemer
Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Jarnej odvetnej časti sa v MFK Rožňava neboja (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

P. Dolinský, gramatika Vám nič nehovorí ? Domik je narcis. Vedenie klubu? Je to len ON a jeho manželka, nikto viac. zároveň sú štatutármi. Fandím MFK, len samozvaný prezident klubu mi nejako nesedí. Bodaj mal pravdu. ..........
 

 

Nedá mi nekomentovať Váš príspevok. Prosím nehodnotťe a nekritizujte. Konečne sa našiel niekto, kto odvážne do futbalu vstúpil a nielen svojím príspevkom a slovami, ale dokonca i financiami! To nie je len tak, niekam dávať zo svojho, bez návratnosti. Vážme si to, lebo v Rožňave to veľmi dlho nebolo, a keď bolo, tak to reálne nestačilo na chod klubu na vyššej úrovni. A že niečo robí tak ako robí? Má na to asi dôvod, bolo už veľa ľudí, ktorí využívali futbal pre svoje výhody, ale na druhej strane najmä v posledných 2 až 3 rokoch, to robili ľudia zanietení pre futbal tak, ako by to malo byť, len mali smolu, že tých financií bolo skutočne málo. Verím, že na svoje chyby pán Domik príde a zistí, že v jednote je väčšia sila, ako keď robí človek niečo sám. Už len správnu voľbu pri výbere tých správnych ľudí. Veľmi fandím týmto zmenám a verím, že môže toho veľa dosiahnuť on i hráči. Dosť bolo kritizovania, škriepok a závisti, je čas, aby sa čo najviac zanietencov spojilo a dosiahlo konečne úspech na športovom poli. Verím, že i fanúšikovia sa chytia a pôjde to správnym smerom. Závistlivci a neprajníci by sa už po tých rokoch mohli naozaj stiahnuť do úzadia.
 

 

Lacko, súhlasím s Tvojím príspevkom. Nekritizujem za každú cenu, len mám výhrady k spôsobu prístupu p. Domika k rožňavskému futbalu. Vzdal sa aj toho dobrého, čo bolo v posledných 2-3 rokch pred jeho príchodom.
Mám otázku: Prečo sa zbavil takých zanietených funkcionárov ako D. Pollák, Tvoj otec, Anwar Beck? To boli ľudia, ktorí držali rožňavský futbal nad vodou v najťažších obdobiach. BTW: P. Domik sa sám zvolil za prezidenta v čase,keď pôvodný výbor MFK fungoval. Peniaze nie sú čarodejným prútikom, správne ako píšeš, v jednote je úspech.
 

 

Myslím, že napriek mnohým chybám, ktorých sa už doteraz dopustil, si i tak zaslúži povzbudenie a ocenenie. Súhlasím s tým, že v posledných 2 rokoch robili futbal iba zanietení ľudia poctivo a čestne, no mali smolu, že nemali financie na dosiahnutie úspechu a vytvorenie adekvátnych podmienok. Uvidíme, čo prinesie najbližšie obdobie, ale verím, že čoskoro sa poučí na chybách aj pán Domik a uzná, že spoločne ide všetko ľahšie a lepšie. Už len prekonať zlé ľudské vlastnosti ako pýcha a hrdosť na jednej či druhej strane a začať spolupracovať. To by bolo ideálne. Treba si to uvedomiť, ale na to treba čas. No napriek všetkému, si zaslúži pochvalu a uznanie minimálne za odvahu a snahu už teraz.
 


Najčítanejšie na Gemer Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop