Futbalisti MFK Rožňava uzavreli ročník remízou v Michaľanoch

(Autor: ilustračné - lo)
Peter Podolinský|14. jún 2016 o 00:00

Kým prvý polčas gólovo patril Rožňave, v druhom skórovali domáci, pričom dvakrát to bolo z pokutového kopu.

Futbalisti MFK Rožňava uzavreli ročník remízou v Michaľanoch. Po vynikajúcom úvode, keď za necelých desať minút skórovali najprv Lippai a po ňom Figúr, pridal v závere polčasu tretí gól Ďuriček.

ROŽŇAVA. V konečnej tabuľke Rožňava obsadila deviate miesto.

Michaľany – Rožňava 3:3 (0:3) G: 69. L. Bučko (11 m), 72. M. Zamba, 86. P. Haluška (11 m) – 4. Á. Lippai, 8. J. Figúr, 36. J. Ďuriček, ŽK: 32. M. Anderko, 87. P. Haluška, 89. R. Veľk – 58. M. Gelda, 85. P. Sappanoš, R: D. Tirpák, D: 116. ROŽŇAVA: Š. Mišina – Pa. Gere, T. Hajdúk, Á. Lippai, P. Sappanoš, L. Strelka, J. Figúr, J. Ďuriček, M. Gere, J. Korfanta, M. Gelda (63. R. Kúdela).

Ostatné výsledky 30. kola IV. ligy Juh: Sobrance – Kalša 0:2, Borša – Veľké Kapušany 1:3, Krompachy – Maria Huta 3:1, Čaňa – Veľký Horeš 2:3, Rudňany – Strážske 4:2, Veľký Folkmar – Geča 1:1, Medzev – Spišské Vlachy 3:0.

Strelci

16 gólov – J. Figúr.
12 góly – F. Kovács.
5 góly – J. Ďuriček.
3 góly – T. Havko, J. Korfanta, L. Strelka, Pa. Gere.

16. Borša 30 4 1 25 38:91 13

Domov»Sportnet na východe»Futbalisti MFK Rožňava uzavreli ročník remízou v Michaľanoch