ObFZ Rožňava: V šiestom jarnom kole bolo poriadne horúco

O dvoch menej. Jablonov n/T hral v druhom polčase bez dvoch vylúčených hráčov. Brankár i obrana tak mali plné ruky práce. (Autor: pp)
Sportnet|9. máj 2012 o 00:00

Uplynulé kolo I. triedy prinieslo pár zaujímavých zápletiek. Brzotínčania pricestovali do Slavošoviec len siedmi, Jablonovčania prišli do polčasu o dvoch vylúčených hráčov a kolo zakončila inzultácia rozhodcu v Dlhej Vsi.

ROŽŇAVA. Prvú jarnú prehru si pripísali Drnavčania, ktorí v Rož. Bystrom len doťahovali náskok súpera. Naplno bodovali aj hráči Bohúňova a znova sa tak dostali pred Vlachovo. Rudná, aj keď mala výhodu dvoch hráčov, nedokázala Jablonov n/T zdolať výraznejším rozdielom. Krh. Dlhá Lúka si víťazstvom vo Vlachove upevnila vedúcu priečku.

Rož. Bystré – Drnava 4:3 (2:1)

Góly: Minčík 3, Čapó – P. Bulík, Šoltés, Orbán, ŽK: 0 - Malíňák, Orbán, R: S. Gallo, DZ: Nagy, D: 80,

Rož. Bystré: Koncz – Valent, Jar. Gallo, Kuchta, Krága, Čapó, Leng, Ján Gallo, Rusznyák, Minčík, Urban ml., striedali Rusó, Račko,

Drnava: Zakhar – J. Kovács, Maliňák, Petro, R. Szöcs, P. Bulík, Szücs, Orbán, Rencsok, Bukovič, Mázik, striedali Čelovský, Šoltés.

Slavošovce – Brzotín 1:0 nedohrané

v 12. min. pokles počtu hráčov hostí pod sedem. Gól: Valentík, R: J. Gyenes, DZ: Heveši, D: 70,

Slavošovce: J. Karalo – Potočný, Sklenár, Vranec, Karcagi, Valentík, Varga, Lipták Giba, Lompart, E. Tomi, Šimko,

Brzotín: G. Dókus – Mihály, Kočiš, A. Polyák, L. Polyák, Kerekeš, R. Dókus.

Dlhá Ves – Betliar 1:4 nedohrané

v 65. min. inzultácie rozhodcu zo strany domácich hráčov. Góly: G. Ferdinand – Z. Zdechovan 3, J. Zdechovan, ŽK: 0 – Cilovič, R: A. Farkaš, DZ: Bobrík, D: 70,

Dlhá Ves: Tóth – Makkai, Labina, Csotó, L. Novák st., Flander, G. Ferdinand, V. Ferdinand, Blatník, Péntek, V. Zsóri,

Betliar: Kelíšek – Cilovič, Ľ. Árvay, Poťmák, Barkasz, Herchl, Ján Gonos, Jar. Gonos, J. Zdechovan, Benedikty, Z. Zdechovan.

Bohúňovo – Vyšná Slaná 2:1 (1:1)

Góly: Švajko, Antóny - Liptai, ŽK: Švajko, Antóny – Revaj, R: Iglai, DZ: Antal, D: 70,

Bohúňovo: Ferencz – F. Király, T. Kovács, Lökös, Dorkin, Švajko, Antóny, D. Csík, Izák, Šofranko, L. Kovács, striedali Z. Király, A. Csík,

Vyšná Slaná: Lindák – M. Gallo, Molčan, Bendík, J. Barnák, M. Barnák, Fifík, Liptai, Vido, Revaj, A. Rogos.

Rudná – Jablonov n/T 3:1 (1:1)

Góly: Kovács (11 m), Domik, Konček – Zajdó, ŽK: 0 – Zajdó, Zs. Mezei, Lázár, Viszlay, ČK: A. Kardoš, Strama (obaja Jablonov n/T), R: Petro, DZ: Šmelko, D: 100,

Rudná: Kerekeš – Šimon, Köteles, Konček, Domik, Kovács, L. Lörincz, Orbán, Pavlík, Kontra, O. Sanisló, striedal Molčan,

Jablonov n/T: Dányi – Zajdó, Miliczký, Zs. Mezei, Viszlay, Salata, Lázár, Nagy, Strama, A. Kardoš, M. Szabó, striedal F. Szöcs.

Vlachovo – Krh. Dlhá Lúka 0:4 (0:2)

Góly: Čižmár 2, Ičo, Bodnár, ŽK: Ďurán, M. Šivec, Leskovjanský, Kožár - Anna, R: Repaský, DZ: Máté, D: 80,

Vlachovo: M. Pitoňák – Leško, Ďurán, M. Šivec, F. Šivec, Bujna, Leskovjanský, M. Gál, Lipták, T. Pitoňák, Kožár, striedali Bachňák, Brondoš, Krh.

Dlhá Lúka: Skokan – Albert, Szaniszló, Parditka, Korintuš, Čižmár, Rigó, Bodnár, Ičo, Anna, Jurinyi, striedali Bacso, T. Hegedüs, J. Gebe.

Vyšná Slaná – Drnava 2:4 (2:0)

predohrávka 23. kola zo dňa 1. 5. 2012, G: Liptai, Vido – Mázik 2, J. Kovács, R. Kovács, ŽK: 0 – J. Maliňák, R. Kovács, M. Mázik, ČK: Zábrel (Vyšná Slaná), R: Drenko, DZ: Šmelko, D: 100,

Vyšná Slaná: Lindák – P. Rogos, Bendík, Molčan, A. Rogos, Fifik, Liptai, Sekerka. J. Barnák, Vido, Zábrel, striedali M. Barnák, J. Ambruž,

Drnava: Zakhar – J. Kovács, Čelovský, Maliňák, T. Petro, P. Bulík, R. Szücs, Rencsok, Bukovič, R. Kovács, Mázik, striedali R. Szöcs.

II. trieda

16. kolo: Plešivec – Honce 2:1, Rakovnica – Kečovo 4:2, Dedinky – Rožňava B 6:1, Ml. Brzotín – Čoltovo 3:1, Pača -Jovice 1:6, Nižná Slaná – Štítnik B 3:1.

Program 21. kola

Nedeľa 13. 5. 2012 17.00 hod.: Vlachovo – Rož. Bystré, Krh. Dl. Lúka – Rudná, Hrhov – Bohúňovo, Vyš. Slaná – Dlhá Ves, Betliar – Slavošovce, Brzotín – Drnava, Jablonov n/T má voľno.

kcs

Domov»Sportnet na východe»ObFZ Rožňava: V šiestom jarnom kole bolo poriadne horúco