Korzár logo Korzár Gemer
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
TÉMOU VRAJ BUDÚ PENIAZE A VZŤAHY

Astrológ z Gemera: Čaká nás náročný rok

Astrológ z Vyšnej Slanej v okrese Rožňava Ján Vilim sa pred koncom každého roka zameriava už na ten nadchádzajúci. Vypracováva horoskopy "šité" aj pre ľudí z konkrétneho regiónu a tentoraz sa pozrel na Gemerčanov.

Ján Vilim. Hovorí, že nás čaká ťažký rok.Ján Vilim. Hovorí, že nás čaká ťažký rok. (Zdroj: ela)VYŠNÁ SLANÁ. Ján Vilim hovorí, že nasledujúci rok bude náročný najmä na financie a medziľudské vzťahy. "Vždy súvisí situácia širšieho regiónu na ten užší a naopak. Aj preto budú v Gemeri financie a vzťahy témou číslo jedna."

Riešiť sa budú financie

Ako dodáva, "väčší rozdiel bude medzi chudobnými a bohatými, aj preto by sa ľudia mali sústrediť na budovanie vlastnej trpezlivosti a na pracovitosť. Mnoho ľudí nenájde v regióne prácu, preto ju bude hľadať mimo, možno aj v zahraničí. Bude tu teda mierne vysťahovalectvo. Medziľudské vzťahy sú narušené už teraz a tieto sa aj budú zhoršovať. Medzi rodinnými príslušníkmi kvôli finančnej situácii bude veľa nenávisti a zla, bude chýbať tolerancia. Mali by sme však pochopiť, že toto všetko je nutné podstúpiť, aby sme sa mohli mať lepšie. Toto bude taký krst ohňom, alebo šoková terapia. A lepšie aj bude, ale trochu neskôr. Toto je taký proces premeny, no každý z nás by k nemu mal prispieť. Nečakať, že niekto niečo urobí za nás."

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Skryť Vypnúť reklamu

Horoskop na rok 2011 od Jána Vilima

Baran (21.3. - 20.4.)

Máte tvrdú hlavu ako baran, ale v tomto roku nebudete sedieť so založenými rukami, lebo vás nuda ubíja. Celý rok budete vďaka ohnivému Marsu bojovný a agresívny, a to fyzicky aj slovne. Pozor si dávajte na kritiku, lebo ľahko môžete prísť o zamestnanie. Máte predpoklad zarobiť veľa peňazí, keď budete dbať viacej o svoje zdravie. Nikdy nerozhodujte bez rozmýšľania, lebo môžete prísť o veľa. Zelenú máte v podnikaní, priateľstve, nadväzovaní nových kontaktov a hlavne pozor na dobré vychádzanie s kolegami...

Býk (21.4. - 21.5.)

Tento rok si svet bude viac všímať váš pôvab a šarm a je možné, že rytmus vášho srdca sa zosúladí s rytmom milovanej osoby. Mladším určite rozbúcha srdce láska a starší sa budú tešiť zo svojich detí a vnúčat. Pre podnikavejších vyvstanú mimoriadne dobré možnosti v podnikaní, hrách, či lotériách. Životnou energiou
veľmi neplytvajte, ale zachovajte si rovnováhu. Nadväzujte kontakty so Strelcami, Pannami a Levmi. Luxus bude i ďalej trápiť, lebo nebudete si môcť dopriať všetko. Ozve sa ischias a problém s nadváhou.

Blíženci (21. 5 - 21.6.)

Aj v tomto roku budete sa stýkať so zaujímavými ľuďmi a svoju myseľ zásobovať novými podnetmi a veľmi vám to pomôže hlavne v zamestnaní. Nikdy nezačínajte dve veci odrazu, nikdy nemilujte dve ženy alebo mužov naraz, lebo zožnete neúspech. Milujete vydávať peniaze na svoje šaty, dobré jedlo, flirtovanie, ale myslíte i na partnera. Pravdepodobne sa vyberiete v druhej polovici roka do zahraničia a pozviechate sa z rán svojho osudu. Veď ste majstrom sveta v ošetrovaní chorľavého a doma to nemáte ani finančne dobre...

Rak (22.6. - 22.7.)

V tomto roku budete postupovať skutočne ako rak - pomaly, ale isto. Pred námahou, či číhajúcim nebezpečenstvom sem-tam cúvnete a radšej ho obídete. Dôležitá bude bezpečnosť a šikovnosť, akou sa budete zvŕtať v obchodných záležitostiach. Majte sa na pozore, lebo máte nábeh prehliadnuť omyl a zvážte všetky riziká. Nebuďte však ani žgrloš, ale ani štedrý chlebodarca. Máte pred sebou ťažký rok, ale keď ho zvládnete, máte predpoklady, že o budúcnosť budete mať vy a rodina postarané. Občas sa dostanete až do kolien, ale vaši blízki vám určite pomôžu.

Lev (23.7. - 23.8.)

Tento rok bude pre vás mimoriadne dôležitý a konečne preberiete úlohu veliteľa a zúčastníte sa na organizácii vynikajúcich projektov. Niektorí zo zákulisia vám budú všetko závidieť, ale kontrolujte svoju situáciu, lebo máte danosť pochopiť, že bez disciplíny a iniciatívy sa nič neudeje. Váš fortieľ bude na správnom mieste hlavne v letných mesiacoch a zarobíte si slušné peniaze, ktoré však môžete i ľahko utratiť. Svoje zdroje nevyčerpajte na luxus, komfort či okázalý životný štýl, ale myslite viac na budúcnosť. Uvažujte realisticky a chybám sa celkom určite vyhnete.

Panna (24.8. - 23.9.)

Aj v tomto roku budete "sedieť pri telefóne", ale i v neustálom pohybe, so schopnosťou venovať pozornosť detailom. Máte pred sebou dobrý rok na obchodné záležitosti, či poklebetiť si so svojimi partnermi, priateľmi, ale pozor na vysoký telefónny účet. Budete sa musieť obetovať v niečí prospech, preto vás neprekvapí to, že dostatok času budete venovať práci. Pre kritiku sa dostanete na pranier a takéto chvíľky vylúčte zo svojho repertoára. Vaša stará pesnička o poriadkumilovnosti je pravdivá, ale žiaľ, nie pre tých, čo robia nečestne. Venujte sa i partnerom a vo voľnom čase si doprajte zábavy a hry.

Váhy (24.9. - 23.10.)

Aj narodeným vo Váhach sa začne v tomto roku trochu vyjasnievať. Všetky problémy neodstránite, ale tie ktoré pretrvávajú doma, určite. Najmä u starších nastane úľava, rozuzlenie vlečúcich sa problémov nastane v letných mesiacoch - júl až september, keď sa vám bude mimoriadne dariť. V tomto období budete iniciátorom aktivít, ale aspekty Marsu vám vyvolajú aj mnoho nepríjemností, ale svojou rozhodnosťou to dáte na správny smer. Hľadajte rovnováhu, vyváženosť svojich síl a nepodľahnite obdivu protivníka a radím vám: Nikdy neľutujte, že ste museli začať odznova, mohlo to byť horšie!

Škorpión (24.10. - 22.11)

V priebehu roka budete vďaka planéte Pluto rozvíjať svoju osobnosť k lepšiemu, novotám a k postupu vám celkom určite dopomôžu priatelia, známi, či kolegovia. Všetkým poďakujte a hľadajte primeranú odplatu všetko dobro im vrátiť. Menej iných kritizujte, už tobôž ich nekontrolujte, ako to býva u vás zvykom. V láske budete riešiť dilemu ako si zadeliť čas. Keď sa odbremeníte od žiarlivosti, čakajú vás šťastlivé chvíle a ani o peniaze nebude núdza.

Strelec ( 23.11. - 21.12.)

Tohto roku vás začnú uznávať v zamestnaní i na verejnosti. Aj u svojej priateľky, či partnerky láska nebude vôbec chýbať. Vynikať budete svojím šarmom, výkonmi, ale i svojou ohnivou povahou a všetko čo vám padne do "oka", budete chcieť i do "lona". Jupiter je planéta šťastia a toto vám nebude chýbať, keď si ho budete priať, bude vám žičlivé a to najmä starším Strelcom. Rozplánujte si svoj voľný čas a zelenú dajte podnikaniu, či obchodovaniu. Zvažujte, v čom vám šťastie praje... Buďte štedrý a keď vzrušujete a dráždite svoje okolie, obšťastníte tým aj iných.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Už v minulom roku sa vám začalo blýskať na lepšie časy. Svojou húževnatosťou, vytrvalosťou ste všetkých presvedčili, že to v živote myslíte vážne. Nezaškodí však v sebe pestovať viacej citu. Navonok vyzeráte namosúrený. Rozdávajte radosť nielen slovom, ale i pohľadom. Ste príliš šetrní, niektorí dokonca hraničia s lakomosťou, čo znamená, že šťastie hľadáte len v peniazoch, či v unáhlenom svete. Zastavte sa a rozmýšľajte, ako sa podeliť s láskou, peniazmi s partnerom, priateľom. Pribudnú vám nové kontakty a získate popularitu a uznanie. Dobrý vetrík bude fúkať po celý rok.

Vodnár (21.1. - 19.2.)

Svojou osobou budete v tejto ťažkej dobe vplývať veľmi kladne, púšťate sa stále do nových projektov a hľadáte svoj duševný život. Zbavte sa rebelovania a navonok nevyzerajte ako osoba chladná a rezervovaná. Viacej využívajte svoje logické myslenie a vaše akcie na trhoch, či transakciách budú celkom určite stúpať. Hľadajte konsenzus všade, či na pracovisku, v kolektíve, v rodine a odzbrojíte všetkých neprajníkov. Pomôžu vám nadriadení a vo svojom duševnom a fyzickom počínaní bude i adekvátna odmena.
Slobodní Vodnári budú mať výhodu pri sobáši, štúdiu a v láske.

Ryby (20.2. - 20.3.)

Milujete pohyb, ale v tomto roku vás bude treba do plnenia povinností nútiť, lebo sa neviete zbaviť určitej pohodlnosti. V tomto roku sa budete pohybovať v kolektívnom prostredí, kde budete mať veľa priateľov, ale bez pevnej vôle a usilovnosti si svoje plány neuskutočníte. Skôr sa presadia Ryby, Rybky a Rybičky s bojovným duchom, čo sa neboja podnikať, či obchodovať. Viacej dôverujte iným a odhoďte strach z námahy, z riskovania, vôbec zo zložitosti. Pozor na alkohol, drogy či nikotín.

A celkom na záver: Vesmírny prezident kedysi povedal, že hviezdy pôsobia, ale neriadia osud. Je oveľa viacej vecí, ktoré dotvárajú ľudský osud. A napokon platí aj to, že akú posteľ si ustelieš, v takej budeš spať"!

Najčítanejšie na Gemer Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
 2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
 4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 5. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 1. Neprekonaný VAM systém, ktorý zabráni krádeži vášho auta
 2. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
 3. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
 4. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
 5. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
 6. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
 7. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
 8. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
 9. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
 10. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 19 711
 2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 19 057
 3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 18 716
 4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 17 864
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 7 943
 6. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci 7 648
 7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 633
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 305
 9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 172
 10. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 059
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ilustračné foto

Druhú dávku by ste mali dostať do 42 dní.

13 h

Ako vyzerá vakcinácia na Slovensku.

8 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop