II. trieda, 19. kolo: Bohúňovo - Nižná Slaná 2:5, Kovstav - Kružná (preložené na 20. 5. 2009), Honce - Čoltovo 5:0, Drnava - Kečovo 5:2, Jovice - Rož. Bystré 2:2, Slavošovce - Rakovnica 1:0
1. Honce 18 17 0 1 80:23 51
2. Drnava 18 13 2 3 71:31 41
3. Niž. Slaná 17 12 2 3 52:19 38
4. Čoltovo 18 11 0 7 47:36 33
5. Kečovo 18 10 2 6 61:35 32
6. Rož. Bystré 17 8 2 7 45:35 26
7. Jovice 17 7 1 9 54:70 22
8. Rakovnica17 6 2 9 48:43 20
9. Slavošovce17 6 2 9 32:42 20
10. Kovstav 17 6 2 9 39:53 20
11. Hrhov 17 5 1 11 28:60 16
12. Kružná 17 4 0 13 25:61 12
13. Bohúňovo 18 0 0 18 20:94 0
(ŠTK odráta Slavošovciam na konci sezóny tri body, Ml. Brzotín bola vylúčená zo súťaže)
III. liga starší dorast, 23. kolo: Rožňava - Čirč (hostia požiadali o zrušenie stretnutie), mladší dorast, 23. kolo: Rožňava - Čirč (hostia požiadali o zrušenie stretnutia)
V. liga dorast, 19. kolo: Lokomotíva Košice B - Drnava 3:0
I. liga starší žiaci, 21. kolo: Rožňava - Lokomotíva Košice 0:4, mladší žiaci, 21. kolo: Rožňava - Lokomotíva Košice 0:2
I. trieda starší dorast, 17. kolo: Krh. Podhradie - Gemerská Poloma 8:0, Hrhov - Vlachovo 2:2, Vyšná Slaná - Jablonov n/T 8:2, Štítnik KT - Dobšiná (preložené na 7. 5. 2009), Gemerská Hôrka - Brzotín 12:0, dohrávka 12. kola: Gemeská Poloma - Dedinky 4:2, Jablonov n/T - Dobšiná 4:4, Vlachovo - Brzotín 11:0 (v 70. min. pokles počtu hráčov hostí pod sedem), Krh. Podhradie - Gemerská Hôrka 3:0, Hrhov - Štítnik KT. (domáci nenastúpili)
1. Dobšiná 15 11 2 2 68:21 35
2. Gem. Poloma 16 10 1 5 48:48 31
3. Štítnik KT 12 9 1 2 48:14 28
4. Krh. Podhradie 15 8 3 4 50:26 27
5. Brzotín 15 8 1 6 44:44 25
6. Vlachovo 14 7 2 5 33:38 23
7. Jablonov n/T 14 6 2 6 38:39 20
8. Dedinky 14 5 0 9 27:34 15
9. Gem. Hôrka 16 4 0 12 30:54 12
10. Hrhov 14 2 3 9 33:48 9
11. Vyšná Slaná 15 2 1 12 21:74 7
(Mužstvo Tatran Betliar bolo vylúčené zo súťaže.)
I. trieda starší žiaci, 13. kolo: Dlhá Ves - Pača (hostia nenastúpili), Slavošovce - Gemerská Poloma (preložené na 13. 6. 2009), Lipovník - Vlachovo 0:7, Krh. Dlhá Lúka - Plešivec 0:4
1. Vlachovo 11 8 2 1 41:13 26
2. Slavošovce 10 8 1 1 65:16 25
3. Dlhá Ves 10 7 3 0 54:9 24
4. Plešivec 11 6 1 4 43:23 19
5. Gem. Poloma 10 5 0 5 26:45 15
6. Lipovník 12 4 1 7 32:51 13
7. Štítnik K.T. 11 4 1 6 15:52 13
8. Krh. Dlhá Lúka 12 2 1 9 20:47 7
9. Pača 11 0 0 11 15:55 0
Autor: kcs, pp
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Rožňavy a gemerského regiónu nájdete na Korzári Gemer