Rožňava - Policajti v Rožňave pátrajú po neznámom "pirátovi ciest" pravdepodobne z Košíc, ktorý ešte v utorok 19. apríla spôsobil dopravnú nehodu pri
Redakcia SME
Písmo:A-|A+ Diskusia nie je otvorená
Nemocnici sv. Barbory v Rožňave. Podľa informácií z polície mal vodič vozidla VAZ 21011 so štátnou poznávacou značkou KE 887 BL následkom neprimeranej rýchlosti dostať šmyk a následne naraziť do auta značky Daewoo Tico, ktoré v tom čase odbočovalo na parkovisko nemocnice.
Po zrážke vodič nezastavil, ale z miesta činu ušiel. Z doterajšieho pátrania policajtov je zrejmé len to, že v aute, ktoré dopravnú nehodu spôsobilo, sa mala nachádzať posádka troch osôb. Vozidlo VAZ 21011 bolo bordovej farby a z evidencie Dopravného inšpektorátu v Košiciach bolo vyradené 27. októbra 2004. Polícia preto žiada občanov o akékoľvek informácie, ktoré by pomohli objasniť túto dopravnú nehodu.