Vodič považskobystrického ťahača renault aj s návesom v noci na štvrtok kompletne zdemoloval auto. V Krásnohorskom Podhradí v okrese Rožňava, na
Redakcia SME
Písmo:A-|A+ Diskusia nie je otvorená
priamom úseku, zišiel z cesty do priekopy.
KRÁSHONORSKÉ PODHRADIE. Nehoda sa stala po polnoci v dôsledku únavy a mikrospánku 28-ročného vodiča. S vozidlom zroloval aj plot rodinného domu v dĺžke približne dvadsiatich metrov, poškodil smerový stĺpik a betónový priepust. Stav vodiča si vyžiadal len jednorazové zdravotnícke ošetrenie. Alkohol pred jazdou nepožil. Vozidlo ostalo nepojazdné, totálne bola zničená kabína aj motorová časť. Škodu odhadli na 250-tisíc korún, na plote 5-tisíc a na stĺpiku a priepuste na tisíc korún. Vodičovi uložili policajti 2-tisícovú blokovú pokutu za zanedbanie povinností. Prípad rieši Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Rožňave.
V Rožňavskom okrese sa v priebehu štvrtka stalo viacero dopravných nehôd, ostali po nich zničené autá a zranení ľudia. Na Rudnianskom kopci pri Rožňave sa na mokrej vozovke zrazilo šesť áut, ďalšia zrážka áut vznikla za Drnavou. Všetky nehody počas včerajšieho dňa dokumentovala a vyšetrovala rožňavská polícia.
Autor: ela
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Rožňavy a gemerského regiónu nájdete na Korzári Gemer