O bod prišli v samom závere stretnutia

(Autor: Peter Podolinský)
Peter Podolinský|28. aug 2018 o 00:00

Futbalisti FK Krásnohorské Podhradie cestovali na pôdu Petroviec nad Laborcom.

KRH. PODHRADIE. S brankárom R. Bartkom na striedačke a D. Džačárom v bráne nastúpili futbalisti Krásnohorského Podhradia v uplynulom kole 4. ligy na ihrisku Petroviec.

Domáci sa ujali vedenia už 7. min., no v nasledujúcom priebehu zápasu už videli diváci gólov málo.

Polčas vyhrali domáci o gól, no v úvode druhého využil štandardnú situáciu kanonier hostí M. Almáši a vyrovnal.

Dlho sa zdalo, že si Podhradčania z ihriska súpera dovezú bod, no minútu pred koncom zaznamenal Egri svoj druhý gól a body zostali doma.

Petrovce nad Laborcom – Krásnohorské Podhradie 2:1 (1:0)

Góly: 7. a 89. P. Egri – 53. M. Almáši. ŽK: 0 – 45. D. Vozár. R: P. Kriak. D: 100.

KRH. PODHRADIE: D. Džačár – I. Oravec, J. Erdöfalvi, Š. Kún, D. Vozár, J. Görgei (77. R. Bartko), J. Rencsok, N. Lükő, M. Almáši, T. Revúcky, T. Hajdúk.

Ostatné výsledky 4. liga Juh, 6. kolo: Pavlovce nad Uhom – Rudňany 4:0, Kechnec – Sobrance 4:1, Petrovce nad Laborcom – Krásnohorské Podhradie 2:1, Veľké Kapušany – Strážske 4:1, Čaňa – Čičarovce 3:2, TU Košice – Topoľany 1:0, Kalša – Geča 7:2, Medzev – Sokoľany 6:2.