Korzár logo Korzár Gemer
Nedeľa, 17. február, 2019 | Meniny má Miloslava
Nájdete nás na webe

Kompas fanúšika: Rozpis futbalových súťaží v rožňavskom regióne

Kto s kým a kedy počas jari.

(Zdroj: Peter Podolinský)

ObFZ ROŽŇAVA 6. LIGA – JAR 2018

15. kolo – 1. 4. o 15.30 h.: FK Baník Štítnik KT – TJ Baník Rožňavské Bystré, TJ Sokol Gemtex Rudná – TJ Tatran Betliar, OTJ Honce – ŠK Jablonov nad Turňou, FK Sokol Bohúňovo – OFK Vyšná Slaná, FK Hrhov – TJ Zlatý Klas Dlhá Ves, FK Baník Drnava – ŠK Baník Štítnik, TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka – FK Apex Kružná.

16. kolo – 8. 4. o 15.30 h.: Dlhá Ves – Bohúňovo, Rož. Bystré – Rudná, Betliar – Krh. Dlhá Lúka, Kružná – Drnava, ŠK Štítnik – Hrhov, Vyšná Slaná – Honce, Jablonov n/T – FK Štítnik KT.

17. kolo – 15. 4. o 15.30 h.: FK Štítnik KT – Vyšná Slaná, Jablonov n/T – Rož. Bystré, Honce – Dlhá Ves, ŠK Štítnik – Bohúňovo, Hrhov – Kružná, Drnava – Betliar, Krh Dlhá Lúka – Rudná.

18. kolo – 22. 4. o 16.00 h.: Dlhá Ves – FK Štítnik KT, Rudná – Drnava, Rož. Bystré – Krh. Dlhá Lúka, Betliar – Hrhov, Kružná – Bohúňovo, ŠK Štítnik – Honce, Vyšná Slaná – Jablonov n/T.

19. kolo – 29. 4. o 16.00 h.: FK Štítnik KT – ŠK Štítnik, Vyšná Slaná – Rož. Bystré, Jablonov n/T – Dlhá Ves, Honce – Kružná, Bohúňovo – Betliar, Hrhov – Rudná, Drnava – Krh. Dlhá Lúka.

20. kolo – 6. 5. o 16.30 h.: Dlhá Ves – Vyšná Slaná, Rudná – Bohúňovo, Rož. Bystré – Drnava, Krh. Dlhá Lúka – Hrhov, Betliar – Honce, Kružná – FK Štítnik KT, ŠK Štítnik – Jablonov n/T.

21. kolo – 3. 5. o 16.30 h.: Dlhá Ves – Rož. Bystré, FK Štítnik KT – Betliar, Vyšná Slaná – ŠK Štítnik, Jablonov n/T – Kružná, Honce – Rudná, Bohúňovo – Krh. Dlhá Lúka, Hrhov – Drnava.

22. kolo – 20. 5. o 17.00 h.: Rudná – FK Štítnik KT, ŠK Štítnik – Dlhá Ves, Rož. Bystré – Hrhov, Drnava – Bohúňovo, Krh. Dlhá Lúka – Honce, Betliar – Jablonov n/T, Kružná – Vyšná Slaná.

23. kolo – 27. 5. o 17.00 h.: Dlhá Ves – Kružná, FK Štítnik KT – Krh. Dlhá Lúka, ŠK Štítnik – Rož. Bystré, Vyšná Slaná – Betliar, Jablonov n/T – Rudná, Honce – Drnava, Bohúňovo – Hrhov.

24. kolo – 3. 6. o 17.00 h.: Rož. Bystré – Bohúňovo, Hrhov – Honce, Drnava – FK Štítnik KT, Krh. Dlhá Lúka – Jablonov n/T, Rudná – Vyšná Slaná, Betliar – Dlhá Ves, Kružná – ŠK Štítnik.

25. kolo – 10. 6. o 17.00 h.: Kružná – Rož. Bystré, ŠK Štítnik – Betliar, Dlhá Ves – Rudná, Vyšná Slaná – Krh. Dlhá Lúka, Jablonov n/T – Drnava, FK Štítnik KT – Hrhov, Honce – Bohúňovo.

26. kolo – 17. 6. o 17.00 h.: Rož. Bystré – Honce, Bohúňovo – FK Štítnik KT, Hrhov – Jablonov n/T, Drnava – Vyšná Slaná, Krh. Dlhá Lúka – Dlhá Ves, Rudná – ŠK Štítnik, Betliar – Kružná.

Výnimky
FK Baník Štítnik hráva domáce zápasy v sobotu UHČ v Kunovej Teplici.
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves hráva domáce zápasy v sobotu UHČ.
TJ Sokol Gemtex Rudná hráva domáce v nedeľu o 10.30 hod.

SsFZ 5. LIGA, SK. D – JAR 2018

14. kolo – 25. 3. o 15.00 h.: FK obec Lubeník – TJD Príbelce, TJ Vinohrad Čebovce – TJ Štart Kokava nad Rimavicou, TJ Santrio Láza – TJ Jednota Málinec, OFK Olováry – 1. FK Buzitka, TJ Slovan Tomášovce – TJ Prameň Dolná Strehová, FK Iskra Hnúšťa – FC 98 Hajnáčka, FK Jesenské – OŠK Radzovce.

15. kolo – 1. 4. o 15.30 h.: Lubeník – Čebovce, Hajnáčka – Jesenské, Príbelce – Olováry, Buzitka – Tomášovce, Dolná Strehová – Láza, Málinec – Hnúšťa, Radzovce – Kokava n/R.

16. kolo – 8. 4. o 15.30 h.: Čebovce – Radzovce, Kokava n/R – Hajnáčka, Jesenské – Málinec, Hnúšťa – Dolná Strehová, Láza – Buzitka, Tomášovce – Príbelce, Olováry – Lubeník.

17. kolo – 15. 4. o 15.30 h.: Lubeník – Tomášovce, Olováry – Čebovce, Príbelce – Láza, Buzitka – Hnúšťa, Dolná Strehová – Jesenské, Málinec – Kokava n/R, Hajnáčka – Radzovce.

18. kolo – 22. 4. o 16.00 h.: Čebovce – Hajnáčka, Radzovce – Málinec, Kokava n/R – Dolná Strehová, Jesenské – Buzitka, Hnúšťa – Príbelce, Láza – Lubeník, Tomášovce – Olováry.

19. kolo – 29. 4. o 16.00 h.: Lubeník – Hnúšťa, Tomášovce – Čebovce, Olováry – Láza, Príbelce – Jesenské, Buzitka – Kokava n/R, Dolná Strehová – Radzovce, Málinec – Hajnáčka.

20. kolo – 6. 5. o 16.30 h.: Čebovce – Málinec, Hajnáčka – Dolná Strehová, Radzovce – Buzitka, Kokava n/R – Príbelce, Jesenské – Lubeník, Hnúšťa – Olováry, Láza – Tomášovce.

21. kolo – 13. 5. o 16.30 h.: Lubeník – Kokava n/R, Láza – Čebovce, Tomášovce – Hnúšťa, Olováry – Jesenské, Príbelce – Radzovce, Buzitka – Hajnáčka, Dolná Strehová – Málinec.

22. kolo – 20. 5. o 17.00 h.: Čebovce – Dolná Strehová, Málinec – Buzitka, Hajnáčka – Príbelce, Radzovce – Lubeník, Kokava n/R – Olováry, Jesenské – Tomášovce, Hnúšťa – Láza.

23. kolo – 27. 5. o 17.00 h.: Lubeník – Hajnáčka, Hnúšťa – Čebovce, Láza – Jesenské, Tomášovce – Kokava n/R, Olováry – Radzovce, Príbelce – Málinec, Buzitka – Dolná Strehová.

24. kolo – 3. 6. o 17.00 h.: Čebovce – Buzitka, Dolná Strehová – Príbelce, Málinec – Lubeník, Hajnáčka – Olováry, Radzovce – Tomášovce, Kokava n/R – Láza, Jesenské – Hnúšťa.

25. kolo – 10. 6. o 17.00 h.: Jesenské – Čebovce, Hnúšťa – Kokava n/R, Láza – Radzovce,Tomášovce – Hajnáčka, Olováry – Málinec, Lubeník – Dolná Strehová, Príbelce – Buzitka.

26. kolo – 17. 6. o 17.30 h.: Čebovce – Príbelce, Buzitka – Lubeník, Dolná Strehová – Olováry, Málinec – Tomášovce, Hajnáčka – Láza, Radzovce – Hnúšťa, Kokava n/R – Jesenské.

VsFZ 3. LIGA DORAST KOŠICKO-GEMERSKÁ – JAR 2018

15. kolo – 31. 3. o 14.00 h.: FK Kechnec – FK Bidovce, FC Lokomotíva Košice B – ŠKO Veľká Ida, FK Baník Drnava – OFK Slovan Poproč, TJ Družstevník Malá Ida – MFK Spartak Medzev, MFK Rožňava – FK Krásnohorské Podhradie, FK Gemerská Hôrka – FK Hrhov, TJ Družstevník Budimír – FK Junior Šaca.

16. kolo – 7. 4. o 14.00 h.: Bidovce – Rožňava, Budimír – Lok. Košice B, Veľká Ida – Malá Ida, Medzev – Drnava, Poproč – Kechnec, Krh. Podhradie – Hrhov, Gemerská Hôrka – Šaca.

17. kolo – 14. 4. o 14.00 h.: Kechnec – Medzev, Lok. Košice B – Šaca, Hrhov – Bidovce, Drnava – Veľká Ida, Malá Ida – Budimír, Krh. Podhradie – Gem. Hôrka, Rožňava – Poproč.

18. kolo – 21. 4. o 14.00 h.: Bidovce – Krásnohorské Podhradie, Šaca – Malá Ida, Budimír – Drnava, Veľká Ida – Kechnec, Medzev – Rožňava, Poproč – Hrhov, Gemerská Hôrka – Lok. Košice B.

19. kolo – 28. 4. o 14.00 h.: Poproč – Krásnohorské Podhradie, Kechnec – Budimír, Hrhov – Medzev, Drnava – Šaca, Malá Ida – Lok. Košice B, Rožňava – Veľká Ida, Gemerská Hôrka – Bidovce.

20. kolo – 5. 5. o 14.00 h.: Lok. Košice B – Drnava, Šaca – Kechnec, Budimír – Rožňava, Veľká Ida – Hrhov, Medzev – Krásnohorské Podhradie, Poproč – Bidovce, Gemerská Hôrka – Malá Ida.

21. kolo – 12. 5. o 14.00 h.: Bidovce – Medzev, Kechnec – Lok. Košice B, Hrhov – Budimír, Drnava – Malá Ida, Krásnohorské Podhradie – Veľká Ida, Rožňava – Šaca, Gemerská Hôrka – Poproč.

22. kolo – 19. 5. o 14.00 h.: Lok. Košice B – Rožňava, Budimír – Krásnohorské Podhradie, Veľká Ida – Bidovce, Medzev – Poproč, Malá Ida – Kechnec, Hrhov – Šaca, Gemerská Hôrka – Drnava.

23. kolo – 26. 5. o 14.00 h.: Bidovce – Budimír, Poproč – Veľká Ida, Kechnec – Drnava, Hrhov – Lok. Košice B, Krásnohorské Podhradie – Šaca, Rožňava – Malá Ida, Gemerská Hôrka – Medzev.

24. kolo – 2. 6. o 14.00 h.: Lok. Košice B – Krásnohorské Podhradie, Šaca – Bidovce, Budimír – Poproč, Veľká Ida – Medzev, Drnava – Rožňava, Malá Ida – Hrhov, Gemerská Hôrka – Kechnec.

25. kolo – 9. 6. o 14.00 h.: Bidovce – Lok. Košice B, Medzev – Budimír, Poproč – Šaca, Hrhov – Drnava, Krásnohorské Podhradie – Malá Ida, Rožňava – Kechnec, Gemerská Hôrka – Veľká Ida.

26. kolo – 16. 6. o 14.00 h.: Kechnec – Hrhov, Lok. Košice B – Poproč, Šaca – Medzev, Budimír – Veľká Ida, Drnava – Krásnohorské Podhradie, Malá Ida – Bidovce, Gemerská Hôrka – Rožňava.

Výnimky
Drnava a Hrhov hrávajú domáce zápasy v UHČ dospelých.
Rožňava a Krásnohorské Podhradie hrávajú domáce zápasy v nedeľu o 10.30 h.

SsFZ 4. LIGA JUH – JAR 2018

14. kolo – 25. 3. o 15.00 h.: ŠK Partizán Čierny Balog – TJ Tatran VLM Pliešovce, MFK Spartak Hriňová – ŠK Vinica, FK FC Baník Veľký Krtíš – TJ Sokol Medzibrod, FK Slovenské Ďarmoty – FK Šalková, FK Rakytovce – TJ Sklotatran Poltár, MFK Revúca – FK Mesta Tornaľa, JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka – MŠK Tisovec.

15. kolo – 1. 4. o 15.30 h.: Šalková – Partizán Čierny Balog, Slovenské Ďarmoty – Rakytovce, Pliešovce – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Tisovec – Veľký Krtíš, Medzibrod – Revúca, Tornaľa – Hriňová, Vinica – Poltár.

16. kolo – 8. 4. o 15.30 h.: Rakytovce – Vinica, Poltár – Tornaľa, Hriňová – Medzibrod, Revúca – Tisovec, Veľký Krtíš – Pliešovce, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Šalková, Čierny Balog – Slovenské Ďarmoty.

17. kolo – 15. 4. o 15.30 h.: Šalková – Veľký Krtíš, Čierny Balog – Rakytovce, Slovenské Ďarmoty – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Pliešovce – Revúca, Tisovec – Hriňová, Tornaľa – Vinica, Medzibrod – Poltár.

18. kolo – 22. 4. o 16.00 h.: Rakytovce – Tornaľa, Vinica – Medzibrod, Poltár – Tisovec, Hriňová – Pliešovce, Revúca – Šalková, Veľký Krtíš – Slovenské Ďarmoty, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Čierny Balog.

19. kolo – 29. 4. o 16.00 h.: Šalková – Hriňová, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Rakytovce, Čierny Balog – Veľký Krtíš, Slovenské Ďarmoty – Revúca, Pliešovce – Poltár, Tisovec – Vinica, Medzibrod – Tornaľa.

20. kolo – 6. 5. o 16.30 h.: Rakytovce – Medzibrod, Tornaľa – Tisovec, Poltár – Šalková, Vinica – Pliešovce, Hriňová – Slovenské Ďarmoty, Revúca – Čierny Balog, Veľký Krtíš – JUPIE FŠ M. Hamšíka.

21. kolo – 13. 5. o 16.30 h.: Šalková – Vinica, Veľký Krtíš – Rakytovce, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Revúca, Čierny Balog – Hriňová, Slovenské Ďarmoty – Poltár, Pliešovce – Tornaľa, Tisovec – Medzibrod.

22. kolo – 20. 5. o 17.00 h.: Rakytovce – Tisovec, Medzibrod – Pliešovce, Tornaľa – Šalková, Vinica – Slovenské Ďarmoty, Poltár – Čierny Balog, Hriňová – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Revúca – Veľký Krtíš.

23. kolo – 27. 5. o 17.00 h.: Šalková – Medzibrod, Revúca – Rakytovce, Veľký Krtíš – Hriňová, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Poltár, Čierny Balog – Vinica, Slovenské Ďarmoty – Tornaľa, Pliešovce – Tisovec.

24. kolo – 3. 6. o 17.00 h.: Rakytovce – Pliešovce, Tisovec – Šalková, Medzibrod – Slovenské Ďarmoty, Tornaľa – Čierny Balog, Vinica – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Poltár – Veľký Krtíš, Hriňová – Revúca.

25. kolo – 10. 6. o 17.00 h.: Hriňová – Rakytovce, Revúca – Sklotatran Poltár, Veľký Krtíš – Vinica, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Tornaľa, Čierny Balog – Medzibrod, Slovenské Ďarmoty – Tisovec, Šalková – Pliešovce.

26. kolo – 17. 6. o 17.30 h.: Rakytovce – Šalková, Pliešovce – Slovenské Ďarmoty, Tisovec – Čierny Balog, Medzibrod – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Tornaľa – Veľký Krtíš, Vinica – Revúca, Poltár – Hriňová.

ObFZ ROŽŇAVA 7. LIGA – JAR 2018

12. kolo – 8. 4. o 15.30 h.: FK Plešivec – TJ Družba Čoltovo, MFK Dobšiná B – FK Krásnohorské Podhradie B, TJ FO Vlachovo – voľno, voľno – TJ Sokol Pača, ŠK Polom Gemerská Poloma – TJ Baník Rakovnica, FK Mladosť Lipovník – TJ Mladosť Brzotín.

13. kolo – 15. 4. o 15.30 h.: Lipovník – Dobšiná B, Mladosť Brzotín – Gemerská Poloma, Rakovnica – Plešivec, Čoltovo – voľno, Pača – Vlachovo, voľno – Krásnohorské Podhradie B.

14. kolo – 22. 4. o 16.00 h.: Plešivec – Mladosť Brzotín, Dobšiná B – voľno, Krásnohorské Podhradie B – Pača, Vlachovo – Čoltovo, voľno – Rakovnica, Gemerská Poloma – Lipovník.

15. kolo – 29. 4. o 16.00 h.: Gemerská Poloma – Dobšiná B, Lipovník – Plešivec, Mladosť Brzotín – voľno, Rakovnica – Vlachovo, Čoltovo – Krásnohorské Podhradie B, Pača – voľno.

16. kolo – 6. 5. o 16.30 h.: Plešivec – Gemerská Poloma, Dobšiná B – Pača, voľno – Čoltovo, Krh. Podhradie B – Rakovnica, Vlachovo – Mladosť Brzotín, voľno – Lipovník.

17. kolo – 13. 5. o 16.30 h.: Plešivec – Dobšiná B, Gemerská Poloma – voľno, Lipovník – Vlachovo, Mladosť Brzotín – Krh. Podhradie B, Rakovnica – voľno, Čoltovo – Pača.

18. kolo – 20. 5. o 17.00 h.: Dobšiná B – Čoltovo, Pača – Rakovnica, voľno – Mladosť Brzotín, Krásnohorské Podhradie B – Lipovník, Vlachovo – Gemerská Poloma, voľno – Plešivec.

19. kolo – 27. 5. o 17.00 h.: Plešivec – Vlachovo, voľno – Dobšiná B, Gemerská Poloma – Krásnohorské Podhradie B, Lipovník – voľno, Mladosť Brzotín – Pača, Rakovnica – Čoltovo.

20. kolo – 3. 6. o 17.00 h.: Dobšiná B – Rakovnica, Čoltovo – Mladosť Brzotín, Pača – Lipovník, voľno – Gemerská Poloma, Krásnohorské Podhradie B – Plešivec, Vlachovo – voľno.

21. kolo – 10. 6. o 17.00 h.: Vlachovo – Dobšiná B, voľno – Krásnohorské Podhradie B, Plešivec – voľno, Gemerská Poloma – Pača, Lipovník – Čoltovo, Mladosť Brzotín – Rakovnica.

22. kolo – 17. 6. o 17.00 h.: Dobšiná B – Mladosť Brzotín, Rakovnica – Lipovník, Čoltovo – Gemerská Poloma, Pača – Plešivec, Krásnohorské Podhradie B – Vlachovo.

SsFZ II. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ ŽIACI JUH – JAR 2018

14. kolo – 24. 3. o 10.00 a 12.00 h.: MFK Nová Baňa – OŠK Radzovce, FK FC Baník Veľký Krtíš – FK Iskra Hnúšťa, MFK Žarnovica – MFK Strojár Krupina, FK Sitno Banská Štiavnica – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa, FTC Fiľakovo – MFK Detva, ŠK Novohrad Lučenec – TJ Sklotatran Poltár, MFK Revúca – FK Mesta Tornaľa.

15. kolo – 31. 3. o 10.00 a 12.00 h.: Fiľakovo – Lučenec, Detva – Banská Štiavnica, FK Pohronie – Žarnovica, Krupina – Veľký Krtíš, Hnúšťa – Revúca, Radzovce – Poltár, Tornaľa – Nová Baňa.

16. kolo – 7. 4. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Radzovce, Poltár – Tornaľa, Nová Baňa – Hnúšťa, Revúca – Krupina, Veľký Krtíš – FK Pohronie, Žarnovica – Detva, Banská Štiavnica – Fiľakovo.

17. kolo – 14. 4. o 10.00 a 12.00 h.: Banská Štiavnica – Lučenec, Detva – Veľký Krtíš, FK Pohronie – Revúca, Krupina – Nová Baňa, Hnúšťa – Poltár, Žarnovica – Fiľakovo, Tornaľa – Radzovce.

18. kolo – 21. 4. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Tornaľa, Radzovce – Hnúšťa, Poltár – Krupina, Nová Baňa – FK Pohronie, Revúca – Detva, Veľký Krtíš – Fiľakovo, Žarnovica – Banská Štiavnica.

19. kolo – 28. 4. o 10.00 a 12.00 h.: Banská Štiavnica – Veľký Krtíš, Fiľakovo – Revúca, Detva – Nová Baňa, FK Pohronie – Poltár, Krupina – Radzovce, Hnúšťa – Tornaľa, Žarnovica – Lučenec.

20. kolo – 5. 5. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Hnúšťa, Radzovce – FK Pohronie, Poltár – Detva, Nová Baňa – Fiľakovo, Revúca – Banská Štiavnica, Veľký Krtíš – Žarnovica, Tornaľa – Krupina.

21. kolo – 12. 5. o 10.00 a 12.00 h.: Veľký Krtíš – Lučenec, Banská Štiavnica – Nová Baňa, Fiľakovo – Poltár, Detva – Radzovce, FK Pohronie – Tornaľa, Krupina – Hnúšťa, Žarnovica – Revúca.

22. kolo – 19. 5. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Krupina, Hnúšťa – FK Pohronie, Radzovce – Fiľakovo, Poltár – Banská Štiavnica, Nová Baňa – Žarnovica, Revúca – Veľký Krtíš, Tornaľa – Detva.

23. kolo – 26. 5. o 10.00 a 12.00 h.: Revúca – Lučenec, Veľký Krtíš – Nová Baňa, Banská Štiavnica – Radzovce, Fiľakovo – Tornaľa, Detva – Hnúšťa, Žarnovica – Poltár, FK Pohronie – Krupina.

24. kolo – 2. 6. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – FK Pohronie, Krupina – Detva, Hnúšťa – Fiľakovo, Radzovce – Žarnovica, Poltár – Veľký Krtíš, Nová Baňa – Revúca, Tornaľa – Banská Štiavnica.

25. kolo – 9. 6. o 10.00 a 12.00 h.: Nová Baňa – Lučenec, Revúca – Poltár, Veľký Krtíš – Radzovce, Banská Štiavnica – Hnúšťa, Fiľakovo – Krupina, Detva – FK Pohronie, Žarnovica – Tornaľa.

26. kolo – 16. 6. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Detva, FK Pohronie – Fiľakovo, Krupina – Banská Štiavnica, Hnúšťa – Žarnovica, Radzovce – Revúca, Poltár – Nová Baňa, Tornaľa – Veľký Krtíš.

VsFZ 2. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ ŽIACI, SKUPINA A – JAR 2018

15. kolo – 29. 3. o 14.30 a 16.15 h.: FK Galaktik – FK Košice-Barca, MFK Čierna nad Tisou – MFK Veľké Kapušany, MFK Rožňava – FC Lokomotíva Košice B, KAC Jednota Košice – FK Košická Nová Ves, FA Buzica – TJ FK Vyšné Opátske, FC Lokomotíva Košice – FK Čaňa, FK Junior Šaca – FA Benecol Košice.

16. kolo – 7. 4. o 10.00 a 11.45 h.: Lok. Košice B – Lok. Košice, Veľké Kapušany – FK Galaktik, Košice-Barca – Buzica, Vyšné Opátske – KAC Košice, Košická Nová Ves – Rožňava, Čaňa – Šaca, Benecol Košice – Čierna n/T.

17. kolo – 14. 4. o 10.00 a 11.45 h.: Veľké Kapušany – Košice-Barca, Čierna n/T – Čaňa, Šaca – Lok. Košice B, Lok. Košice – Košická Nová Ves, Rožňava – Vyšné Opátske, KAC Košice – Buzica, FK Galaktik – Benecol Košice.

18. kolo – 21. 4. o 10.00 a 11.45 h.: Buzica – Rožňava, Lok. Košice B – Čierna n/T, Košice-Barca – KAC Košice, Vyšné Opátske – Lok. Košice, Košická Nová Ves – Šaca, Čaňa – FK Galaktik, Benecol Košice – Veľké Kapušany.

19. kolo – 28. 4. o 10.00 a 11.45 h.: Veľké Kapušany – Čaňa, Čierna n/T – Košická Nová Ves, Šaca – Vyšné Opátske, Lok. Košice – Buzica, Rožňava – KAC Košice, Benecol Košice – Košice-Barca, FK Galaktik – Lok. Košice B.

20. kolo – 5. 5. o 10.00 a 11.45 h.: KAC Košice – Lok. Košice, Buzica – Šaca, Lok. Košice B – Veľké Kapušany, Košice-Barca – Rožňava, Vyšné Opátske – Čierna n/T, Košická Nová Ves – FK Galaktik, Čaňa – Benecol Košice.

21. kolo – 12. 5. o 10.00 a 11.45 h.: Veľké Kapušany – Košická Nová Ves, Čierna n/T – Buzica, Šaca – KAC Košice, Lok. Košice – Rožňava, Čaňa – Košice-Barca, Benecol Košice – Lok. Košice B, FK Galaktik – Vyšné Opátske.

22. kolo – 19. 5. o 10.00 a 11.45 h.: Rožňava – Šaca, KAC Košice – Čierna n/T, Buzica – FK Galaktik, Lok. Košice B – Čaňa, Košice-Barca – Lok. Košice, Vyšné Opátske – Veľké Kapušany, Košická Nová Ves – Benecol Košice.

23. kolo – 26. 5. o 10.00 a 11.45 h.: Lok. Košice B – Košice-Barca, Veľké Kapušany – Buzica, Čierna n/T – Rožňava, Šaca – Lok. Košice, Čaňa – Košická Nová Ves, Benecol Košice – Vyšné Opátske, FK Galaktik – KAC Košice.

24. kolo – 2. 6. o 10.00 a 11.45 h.: Lok. Košice – Čierna n/T, Rožňava – FK Galaktik, KAC Košice – V. Kapušany, Buzica – Benecol Košice, Košice-Barca – Šaca, Vyšné Opátske – Čaňa, Koš. Nová Ves – Lok. Košice B.

25. kolo – 9. 6. o 10.00 a 11.45 h.: Lok. Košice B – V. Opátske, V. Kapušany – Rožňava, Čierna n/T – Šaca, K. N. Ves – Košice-Barca, Čaňa – Buzica, Benecol Košice – KAC Košice, FK Galaktik – Lok. Košice.

26. kolo – 16. 6. o 10.00 a 11.45 h.: Šaca – FK Galaktik, Lok. Košice – Veľké Kapušany, Rožňava – Benecol Košice, KAC Košice – Čaňa, Buzica – Lok. Košice B, Košice-Barca – Čierna n/T, Vyšné Opátske – Košická Nová Ves.

SsFZ 3. LIGA DORAST JUH – JAR 2018

14. kolo – 24. 3. o 14.00 h.: MFK Detva – TJ Sklotatran Poltár, MFK Spartak Hriňová – TJ Tatran Čierny Balog, MFK Nová Baňa – FK FC Baník Veľký Krtíš, MŠK Rimavská Sobota – MFK Revúca, FTC Fiľakovo – FK Mesta Tornaľa, FK Sokol Braväcovo – FK Iskra Hnúšťa, FK Slovan Kúpele Sliač – MFK Strojár Krupina.

15. kolo – 31. 3. o 14.00 h.: Veľký Krtíš – Braväcovo, Fiľakovo – Detva, Tornaľa – Rimavská Sobota, Hnúšťa – Hriňová, Revúca – Sliač, Krupina – Nová Baňa, Čierny Balog – Poltár.

16. kolo – 7. 4. o 14.00 h.: Rimavská Sobota – Fiľakovo, Hriňová – Veľký Krtíš, Nová Baňa – Revúca, Braväcovo – Krupina, Sliač – Tornaľa, Detva – Čierny Balog, Poltár – Hnúšťa.

17. kolo – 14. 4. o 14.00 h.: Rimavská Sobota – Detva, Fiľakovo – Sliač, Tornaľa – Nová Baňa, Hnúšťa – Čierny Balog, Revúca – Braväcovo, Veľký Krtíš – Poltár, Krupina – Hriňová.

18. kolo – 21. 4. o 14.00 h.: Detva – Hnúšťa, Hriňová – Revúca, Nová Baňa – Fiľakovo, Braväcovo – Tornaľa, Sliač – Rimavská Sobota, Čierny Balog – Veľký Krtíš, Poltár – Krupina.

19. kolo – 28. 4. o 14.00 h.: Rimavská Sobota – Nová Baňa, Fiľakovo – Braväcovo, Tornaľa – Hriňová, Veľký Krtíš – Hnúšťa, Revúca – Poltár, Sliač – Detva, Krupina – Čierny Balog.

20. kolo – 5. 5. o 14.00 h.: Detva – Veľký Krtíš, Hriňová – Fiľakovo, Nová Baňa – Sliač, Hnúšťa – Krupina, Braväcovo – Rimavská Sobota, Čierny Balog – Revúca, Poltár – Tornaľa.

21. kolo – 12. 5. o 14.00 h.: Nová Baňa – Detva, Rimavská Sobota – Hriňová, Fiľakovo – Poltár, Tornaľa – Čierny Balog, Revúca – Hnúšťa, Sliač – Braväcovo, Krupina – Veľký Krtíš.

22. kolo – 19. 5. o 14.00 h.: Detva – Krupina, Veľký Krtíš – Revúca, Hriňová – Sliač, Hnúšťa – Tornaľa, Braväcovo – Nová Baňa, Čierny Balog – Fiľakovo, Poltár – Rimavská Sobota.

23. kolo – 26. 5. o 14.00 h.: Nová Baňa – Hriňová, Rimavská Sobota – Čierny Balog, Fiľakovo – Hnúšťa, Tornaľa – Veľký Krtíš, Revúca – Krupina, Braväcovo – Detva, Sliač – Poltár.

24. kolo – 2. 6. o 14.00 h.: Detva – Revúca, Veľký Krtíš – Fiľakovo, Hriňová – Braväcovo, Hnúšťa – Rimavská Sobota, Krupina – Tornaľa, Čierny Balog – Sliač, Poltár – Nová Baňa.

25. kolo – 9. 6. o 14.00 h.: Hriňová – Detva, Nová Baňa – Čierny Balog, Rimavská Sobota – Veľký Krtíš, Fiľakovo – Krupina, Tornaľa – Revúca, Braväcovo – Poltár, Sliač – Hnúšťa.

26. kolo – 16. 6. o 14.00 h.: Detva – Tornaľa, Veľký Krtíš – Sliač, Hnúšťa – Nová Baňa, Revúca – Fiľakovo, Krupina -Rimavská Sobota, Čierny Balog – Braväcovo, Poltár – Hriňová.

SsFZ 4. LIGA DOR., D – JAR 2018

14. kolo – 24. 3. o 14.00 h.: Klub ŠK L+M AQUA Rapovce – TJ Nenince, MŠK Tisovec – Cinobanský športový klub, FK Jesenské – TJ Vinohrad Čebovce, FK Bušince – TJ Jednota Málinec, TJ Slovan Halič – ŠK Vinica, TJ Slovan Tomášovce – TJ Prameň Dolná Strehová, MFK Jelšava – FK Slovenské Ďarmoty.

15. kolo – 31. 3. o 14.00 h.: Jelšava – Rapovce, Slovenské Ďarmoty – Jesenské, Málinec – Tisovec, Cinobaňa – Halič, Čebovce – Tomášovce, Dolná Strehová – Bušince, Vinica – Nenince.

16. kolo – 7. 4. o 14.00 h.: Rapovce – Vinica, Halič – Málinec, Tisovec – Dolná Strehová, Jesenské – Jelšava, Nenince – Cinobaňa, Bušince – Čebovce, Tomášovce – Slovenské Ďarmoty.

17. kolo – 14. 4. o 14.00 h.: Jesenské – Rapovce, Jelšava – Tomášovce, Slovenské Ďarmoty – Bušince, Málinec – Nenince, Cinobaňa – Vinica, Čebovce – Tisovec, Dolná Strehová – Halič.

18. kolo – 21. 4. o 14.00 h.: Rapovce – Cinobaňa, Halič – Čebovce, Tisovec – Slovenské Ďarmoty, Vinica – Málinec, Nenince – Dolná Strehová, Bušince – Jelšava, Tomášovce – Jesenské.

19. kolo – 28. 4. o 14.00 h.: Jesenské – Bušince, Jelšava – Tisovec, Slovenské Ďarmoty – Halič, Málinec – Cinobaňa, Čebovce – Nenince, Dolná Strehová – Vinica, Tomášovce – Rapovce.

20. kolo – 5. 5. o 14.00 h.: Tisovec – Jesenské, Rapovce – Jednota Málinec, Cinobaňa – Dolná Strehová, Halič – Jelšava, Vinica – Čebovce, Nenince – Slovenské Ďarmoty, Bušince – Tomášovce.

21. kolo – 12. 5. o 14.00 h.: Jesenské – Halič, Jelšava – Nenince, Slovenské Ďarmoty – Vinica, Bušince – Rapovce, Čebovce – Cinobaňa, Dolná Strehová – Málinec, Tomášovce – Tisovec.

22. kolo – 19. 5. o 14.00 h.: Rapovce – Dolná Strehová, Málinec – Čebovce, Cinobaňa – Slovenské Ďarmoty, Halič – Tomášovce, Tisovec – Bušince, Vinica – Jelšava, Nenince – Jesenské.

23. kolo – 26. 5. o 14.00 h.: Tisovec – Rapovce, Jesenské – Vinica, Jelšava – Cinobaňa, Slovenské Ďarmoty – Málinec, Bušince – Halič, Čebovce – Dolná Strehová, Tomášovce – Nenince.

24. kolo – 2. 6. o 14.00 h.: Rapovce – Čebovce, Málinec – Jelšava, Cinobaňa – Jesenské, Halič – Tisovec, Dolná Strehová – Slovenské Ďarmoty, Vinica – Tomášovce, Nenince – Bušince.

25. kolo – 9. 6. o 14.00 h.: Halič – Rapovce, Tisovec – Nenince, Jesenské – Málinec, Jelšava – Dolná Strehová, Slovenské Ďarmoty – Čebovce, Bušince – Vinica, Tomášovce – Cinobaňa.

26. kolo – 16. 6. o 14.00 h.: Rapovce – Slovenské Ďarmoty, Málinec – Tomášovce, Cinobaňa – Bušince, Čebovce – Jelšava, Dolná Strehová – Jesenské, Vinica – Tisovec, Nenince – Halič.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Gemer Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  3. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  4. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  5. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  6. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  7. Slovensko má historicky najvyšší počet ľudí bankujúcich online
  8. ZSE ako jediné prináša Virtuálnu batériu pre fotovoltiku
  9. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie
  10. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma
  1. Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019
  2. Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií
  3. eKasa prichádza na Slovensko
  4. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  5. 4 úkony, ktoré treba absolvovať po založení s.r.o.
  6. Konferencia - EU support for research
  7. A dynamic year in the industrial and logistics sector
  8. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici
  9. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  10. Zápis do Registra partnerov vo verejnom sektore
  1. Na dôchodok si možno sporíte zle. Šesť zásad správneho šetrenia 19 136
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 12 392
  3. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 9 131
  4. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 8 338
  5. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 6 127
  6. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici 4 933
  7. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie 4 614
  8. Esin Group: Líder Iniciatívy poľnohospodárov vydiera 4 184
  9. Zbrojársky líder z Považia pomáha ľuďom 4 038
  10. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 3 850

Neprehliadnite tiež

V Malej farme zachraňuje zvieratá. Bojuje s nedostatkom a nezáujmom ľudí

Danka Arvaiová: Dobrovoľníctvo musí byť robené zo srdca.

Malá farma má stále nedostatok dobrovoľníkov.
Pohľad Lenky Hanikovej

Ako sa dostať vlakom z východu do Brna a prežiť

Atmosféra vo vlakoch sa mi zdá milo bojovná a možno to z nás robí silnejšie osobnosti.

Mimoriadny vlak za Mikulášom čakal na deti na humenskej stanici.

V Krompachoch sa vykoľajil nákladný vlak, trať je neprejazdná

Cestujúcich prevážajú autobusmi, vlaky meškajú. Opravovať budú celú noc.

Vykoľajený vlak.

Na dobrovoľníctvo nepotrebujete certifikáty, len chuť niečo zmeniť

Martin Ištvan: Práce mám dosť, ale dobrovoľníctvo je moja psychohygiena.

Ošarpaný výmenník dostal nový vzhľad vďaka Dobrovoľníckemu centru Košíc a šikovným dobrovoľníkom.

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Kedy tu mávate leto? Vlani bolo v stredu

Reportáž z najchladnejšieho miesta na Slovensku.

Píše Emil Višňovský

Dankova kauza ukázala, že naši politici si nevážia vzdelanie

Stačí im ničím nekrytý papier.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop