Korzár logo Korzár Gemer
Sobota, 23. jún, 2018 | Meniny má Sidónia
Nájdete nás na webe

Kompas fanúšika: Rozpis futbalových súťaží v rožňavskom regióne

Kto s kým a kedy počas jari.

(Zdroj: Peter Podolinský)
Článok pokračuje pod video reklamou

ObFZ ROŽŇAVA 6. LIGA – JAR 2018

15. kolo – 1. 4. o 15.30 h.: FK Baník Štítnik KT – TJ Baník Rožňavské Bystré, TJ Sokol Gemtex Rudná – TJ Tatran Betliar, OTJ Honce – ŠK Jablonov nad Turňou, FK Sokol Bohúňovo – OFK Vyšná Slaná, FK Hrhov – TJ Zlatý Klas Dlhá Ves, FK Baník Drnava – ŠK Baník Štítnik, TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka – FK Apex Kružná.

16. kolo – 8. 4. o 15.30 h.: Dlhá Ves – Bohúňovo, Rož. Bystré – Rudná, Betliar – Krh. Dlhá Lúka, Kružná – Drnava, ŠK Štítnik – Hrhov, Vyšná Slaná – Honce, Jablonov n/T – FK Štítnik KT.

17. kolo – 15. 4. o 15.30 h.: FK Štítnik KT – Vyšná Slaná, Jablonov n/T – Rož. Bystré, Honce – Dlhá Ves, ŠK Štítnik – Bohúňovo, Hrhov – Kružná, Drnava – Betliar, Krh Dlhá Lúka – Rudná.

18. kolo – 22. 4. o 16.00 h.: Dlhá Ves – FK Štítnik KT, Rudná – Drnava, Rož. Bystré – Krh. Dlhá Lúka, Betliar – Hrhov, Kružná – Bohúňovo, ŠK Štítnik – Honce, Vyšná Slaná – Jablonov n/T.

19. kolo – 29. 4. o 16.00 h.: FK Štítnik KT – ŠK Štítnik, Vyšná Slaná – Rož. Bystré, Jablonov n/T – Dlhá Ves, Honce – Kružná, Bohúňovo – Betliar, Hrhov – Rudná, Drnava – Krh. Dlhá Lúka.

20. kolo – 6. 5. o 16.30 h.: Dlhá Ves – Vyšná Slaná, Rudná – Bohúňovo, Rož. Bystré – Drnava, Krh. Dlhá Lúka – Hrhov, Betliar – Honce, Kružná – FK Štítnik KT, ŠK Štítnik – Jablonov n/T.

21. kolo – 3. 5. o 16.30 h.: Dlhá Ves – Rož. Bystré, FK Štítnik KT – Betliar, Vyšná Slaná – ŠK Štítnik, Jablonov n/T – Kružná, Honce – Rudná, Bohúňovo – Krh. Dlhá Lúka, Hrhov – Drnava.

22. kolo – 20. 5. o 17.00 h.: Rudná – FK Štítnik KT, ŠK Štítnik – Dlhá Ves, Rož. Bystré – Hrhov, Drnava – Bohúňovo, Krh. Dlhá Lúka – Honce, Betliar – Jablonov n/T, Kružná – Vyšná Slaná.

23. kolo – 27. 5. o 17.00 h.: Dlhá Ves – Kružná, FK Štítnik KT – Krh. Dlhá Lúka, ŠK Štítnik – Rož. Bystré, Vyšná Slaná – Betliar, Jablonov n/T – Rudná, Honce – Drnava, Bohúňovo – Hrhov.

24. kolo – 3. 6. o 17.00 h.: Rož. Bystré – Bohúňovo, Hrhov – Honce, Drnava – FK Štítnik KT, Krh. Dlhá Lúka – Jablonov n/T, Rudná – Vyšná Slaná, Betliar – Dlhá Ves, Kružná – ŠK Štítnik.

25. kolo – 10. 6. o 17.00 h.: Kružná – Rož. Bystré, ŠK Štítnik – Betliar, Dlhá Ves – Rudná, Vyšná Slaná – Krh. Dlhá Lúka, Jablonov n/T – Drnava, FK Štítnik KT – Hrhov, Honce – Bohúňovo.

26. kolo – 17. 6. o 17.00 h.: Rož. Bystré – Honce, Bohúňovo – FK Štítnik KT, Hrhov – Jablonov n/T, Drnava – Vyšná Slaná, Krh. Dlhá Lúka – Dlhá Ves, Rudná – ŠK Štítnik, Betliar – Kružná.

Výnimky
FK Baník Štítnik hráva domáce zápasy v sobotu UHČ v Kunovej Teplici.
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves hráva domáce zápasy v sobotu UHČ.
TJ Sokol Gemtex Rudná hráva domáce v nedeľu o 10.30 hod.

SsFZ 5. LIGA, SK. D – JAR 2018

14. kolo – 25. 3. o 15.00 h.: FK obec Lubeník – TJD Príbelce, TJ Vinohrad Čebovce – TJ Štart Kokava nad Rimavicou, TJ Santrio Láza – TJ Jednota Málinec, OFK Olováry – 1. FK Buzitka, TJ Slovan Tomášovce – TJ Prameň Dolná Strehová, FK Iskra Hnúšťa – FC 98 Hajnáčka, FK Jesenské – OŠK Radzovce.

15. kolo – 1. 4. o 15.30 h.: Lubeník – Čebovce, Hajnáčka – Jesenské, Príbelce – Olováry, Buzitka – Tomášovce, Dolná Strehová – Láza, Málinec – Hnúšťa, Radzovce – Kokava n/R.

16. kolo – 8. 4. o 15.30 h.: Čebovce – Radzovce, Kokava n/R – Hajnáčka, Jesenské – Málinec, Hnúšťa – Dolná Strehová, Láza – Buzitka, Tomášovce – Príbelce, Olováry – Lubeník.

17. kolo – 15. 4. o 15.30 h.: Lubeník – Tomášovce, Olováry – Čebovce, Príbelce – Láza, Buzitka – Hnúšťa, Dolná Strehová – Jesenské, Málinec – Kokava n/R, Hajnáčka – Radzovce.

18. kolo – 22. 4. o 16.00 h.: Čebovce – Hajnáčka, Radzovce – Málinec, Kokava n/R – Dolná Strehová, Jesenské – Buzitka, Hnúšťa – Príbelce, Láza – Lubeník, Tomášovce – Olováry.

19. kolo – 29. 4. o 16.00 h.: Lubeník – Hnúšťa, Tomášovce – Čebovce, Olováry – Láza, Príbelce – Jesenské, Buzitka – Kokava n/R, Dolná Strehová – Radzovce, Málinec – Hajnáčka.

20. kolo – 6. 5. o 16.30 h.: Čebovce – Málinec, Hajnáčka – Dolná Strehová, Radzovce – Buzitka, Kokava n/R – Príbelce, Jesenské – Lubeník, Hnúšťa – Olováry, Láza – Tomášovce.

21. kolo – 13. 5. o 16.30 h.: Lubeník – Kokava n/R, Láza – Čebovce, Tomášovce – Hnúšťa, Olováry – Jesenské, Príbelce – Radzovce, Buzitka – Hajnáčka, Dolná Strehová – Málinec.

22. kolo – 20. 5. o 17.00 h.: Čebovce – Dolná Strehová, Málinec – Buzitka, Hajnáčka – Príbelce, Radzovce – Lubeník, Kokava n/R – Olováry, Jesenské – Tomášovce, Hnúšťa – Láza.

23. kolo – 27. 5. o 17.00 h.: Lubeník – Hajnáčka, Hnúšťa – Čebovce, Láza – Jesenské, Tomášovce – Kokava n/R, Olováry – Radzovce, Príbelce – Málinec, Buzitka – Dolná Strehová.

24. kolo – 3. 6. o 17.00 h.: Čebovce – Buzitka, Dolná Strehová – Príbelce, Málinec – Lubeník, Hajnáčka – Olováry, Radzovce – Tomášovce, Kokava n/R – Láza, Jesenské – Hnúšťa.

25. kolo – 10. 6. o 17.00 h.: Jesenské – Čebovce, Hnúšťa – Kokava n/R, Láza – Radzovce,Tomášovce – Hajnáčka, Olováry – Málinec, Lubeník – Dolná Strehová, Príbelce – Buzitka.

26. kolo – 17. 6. o 17.30 h.: Čebovce – Príbelce, Buzitka – Lubeník, Dolná Strehová – Olováry, Málinec – Tomášovce, Hajnáčka – Láza, Radzovce – Hnúšťa, Kokava n/R – Jesenské.

VsFZ 3. LIGA DORAST KOŠICKO-GEMERSKÁ – JAR 2018

15. kolo – 31. 3. o 14.00 h.: FK Kechnec – FK Bidovce, FC Lokomotíva Košice B – ŠKO Veľká Ida, FK Baník Drnava – OFK Slovan Poproč, TJ Družstevník Malá Ida – MFK Spartak Medzev, MFK Rožňava – FK Krásnohorské Podhradie, FK Gemerská Hôrka – FK Hrhov, TJ Družstevník Budimír – FK Junior Šaca.

16. kolo – 7. 4. o 14.00 h.: Bidovce – Rožňava, Budimír – Lok. Košice B, Veľká Ida – Malá Ida, Medzev – Drnava, Poproč – Kechnec, Krh. Podhradie – Hrhov, Gemerská Hôrka – Šaca.

17. kolo – 14. 4. o 14.00 h.: Kechnec – Medzev, Lok. Košice B – Šaca, Hrhov – Bidovce, Drnava – Veľká Ida, Malá Ida – Budimír, Krh. Podhradie – Gem. Hôrka, Rožňava – Poproč.

18. kolo – 21. 4. o 14.00 h.: Bidovce – Krásnohorské Podhradie, Šaca – Malá Ida, Budimír – Drnava, Veľká Ida – Kechnec, Medzev – Rožňava, Poproč – Hrhov, Gemerská Hôrka – Lok. Košice B.

19. kolo – 28. 4. o 14.00 h.: Poproč – Krásnohorské Podhradie, Kechnec – Budimír, Hrhov – Medzev, Drnava – Šaca, Malá Ida – Lok. Košice B, Rožňava – Veľká Ida, Gemerská Hôrka – Bidovce.

20. kolo – 5. 5. o 14.00 h.: Lok. Košice B – Drnava, Šaca – Kechnec, Budimír – Rožňava, Veľká Ida – Hrhov, Medzev – Krásnohorské Podhradie, Poproč – Bidovce, Gemerská Hôrka – Malá Ida.

21. kolo – 12. 5. o 14.00 h.: Bidovce – Medzev, Kechnec – Lok. Košice B, Hrhov – Budimír, Drnava – Malá Ida, Krásnohorské Podhradie – Veľká Ida, Rožňava – Šaca, Gemerská Hôrka – Poproč.

22. kolo – 19. 5. o 14.00 h.: Lok. Košice B – Rožňava, Budimír – Krásnohorské Podhradie, Veľká Ida – Bidovce, Medzev – Poproč, Malá Ida – Kechnec, Hrhov – Šaca, Gemerská Hôrka – Drnava.

23. kolo – 26. 5. o 14.00 h.: Bidovce – Budimír, Poproč – Veľká Ida, Kechnec – Drnava, Hrhov – Lok. Košice B, Krásnohorské Podhradie – Šaca, Rožňava – Malá Ida, Gemerská Hôrka – Medzev.

24. kolo – 2. 6. o 14.00 h.: Lok. Košice B – Krásnohorské Podhradie, Šaca – Bidovce, Budimír – Poproč, Veľká Ida – Medzev, Drnava – Rožňava, Malá Ida – Hrhov, Gemerská Hôrka – Kechnec.

25. kolo – 9. 6. o 14.00 h.: Bidovce – Lok. Košice B, Medzev – Budimír, Poproč – Šaca, Hrhov – Drnava, Krásnohorské Podhradie – Malá Ida, Rožňava – Kechnec, Gemerská Hôrka – Veľká Ida.

26. kolo – 16. 6. o 14.00 h.: Kechnec – Hrhov, Lok. Košice B – Poproč, Šaca – Medzev, Budimír – Veľká Ida, Drnava – Krásnohorské Podhradie, Malá Ida – Bidovce, Gemerská Hôrka – Rožňava.

Výnimky
Drnava a Hrhov hrávajú domáce zápasy v UHČ dospelých.
Rožňava a Krásnohorské Podhradie hrávajú domáce zápasy v nedeľu o 10.30 h.

SsFZ 4. LIGA JUH – JAR 2018

14. kolo – 25. 3. o 15.00 h.: ŠK Partizán Čierny Balog – TJ Tatran VLM Pliešovce, MFK Spartak Hriňová – ŠK Vinica, FK FC Baník Veľký Krtíš – TJ Sokol Medzibrod, FK Slovenské Ďarmoty – FK Šalková, FK Rakytovce – TJ Sklotatran Poltár, MFK Revúca – FK Mesta Tornaľa, JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka – MŠK Tisovec.

15. kolo – 1. 4. o 15.30 h.: Šalková – Partizán Čierny Balog, Slovenské Ďarmoty – Rakytovce, Pliešovce – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Tisovec – Veľký Krtíš, Medzibrod – Revúca, Tornaľa – Hriňová, Vinica – Poltár.

16. kolo – 8. 4. o 15.30 h.: Rakytovce – Vinica, Poltár – Tornaľa, Hriňová – Medzibrod, Revúca – Tisovec, Veľký Krtíš – Pliešovce, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Šalková, Čierny Balog – Slovenské Ďarmoty.

17. kolo – 15. 4. o 15.30 h.: Šalková – Veľký Krtíš, Čierny Balog – Rakytovce, Slovenské Ďarmoty – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Pliešovce – Revúca, Tisovec – Hriňová, Tornaľa – Vinica, Medzibrod – Poltár.

18. kolo – 22. 4. o 16.00 h.: Rakytovce – Tornaľa, Vinica – Medzibrod, Poltár – Tisovec, Hriňová – Pliešovce, Revúca – Šalková, Veľký Krtíš – Slovenské Ďarmoty, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Čierny Balog.

19. kolo – 29. 4. o 16.00 h.: Šalková – Hriňová, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Rakytovce, Čierny Balog – Veľký Krtíš, Slovenské Ďarmoty – Revúca, Pliešovce – Poltár, Tisovec – Vinica, Medzibrod – Tornaľa.

20. kolo – 6. 5. o 16.30 h.: Rakytovce – Medzibrod, Tornaľa – Tisovec, Poltár – Šalková, Vinica – Pliešovce, Hriňová – Slovenské Ďarmoty, Revúca – Čierny Balog, Veľký Krtíš – JUPIE FŠ M. Hamšíka.

21. kolo – 13. 5. o 16.30 h.: Šalková – Vinica, Veľký Krtíš – Rakytovce, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Revúca, Čierny Balog – Hriňová, Slovenské Ďarmoty – Poltár, Pliešovce – Tornaľa, Tisovec – Medzibrod.

22. kolo – 20. 5. o 17.00 h.: Rakytovce – Tisovec, Medzibrod – Pliešovce, Tornaľa – Šalková, Vinica – Slovenské Ďarmoty, Poltár – Čierny Balog, Hriňová – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Revúca – Veľký Krtíš.

23. kolo – 27. 5. o 17.00 h.: Šalková – Medzibrod, Revúca – Rakytovce, Veľký Krtíš – Hriňová, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Poltár, Čierny Balog – Vinica, Slovenské Ďarmoty – Tornaľa, Pliešovce – Tisovec.

24. kolo – 3. 6. o 17.00 h.: Rakytovce – Pliešovce, Tisovec – Šalková, Medzibrod – Slovenské Ďarmoty, Tornaľa – Čierny Balog, Vinica – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Poltár – Veľký Krtíš, Hriňová – Revúca.

25. kolo – 10. 6. o 17.00 h.: Hriňová – Rakytovce, Revúca – Sklotatran Poltár, Veľký Krtíš – Vinica, JUPIE FŠ M. Hamšíka – Tornaľa, Čierny Balog – Medzibrod, Slovenské Ďarmoty – Tisovec, Šalková – Pliešovce.

26. kolo – 17. 6. o 17.30 h.: Rakytovce – Šalková, Pliešovce – Slovenské Ďarmoty, Tisovec – Čierny Balog, Medzibrod – JUPIE FŠ M. Hamšíka, Tornaľa – Veľký Krtíš, Vinica – Revúca, Poltár – Hriňová.

ObFZ ROŽŇAVA 7. LIGA – JAR 2018

12. kolo – 8. 4. o 15.30 h.: FK Plešivec – TJ Družba Čoltovo, MFK Dobšiná B – FK Krásnohorské Podhradie B, TJ FO Vlachovo – voľno, voľno – TJ Sokol Pača, ŠK Polom Gemerská Poloma – TJ Baník Rakovnica, FK Mladosť Lipovník – TJ Mladosť Brzotín.

13. kolo – 15. 4. o 15.30 h.: Lipovník – Dobšiná B, Mladosť Brzotín – Gemerská Poloma, Rakovnica – Plešivec, Čoltovo – voľno, Pača – Vlachovo, voľno – Krásnohorské Podhradie B.

14. kolo – 22. 4. o 16.00 h.: Plešivec – Mladosť Brzotín, Dobšiná B – voľno, Krásnohorské Podhradie B – Pača, Vlachovo – Čoltovo, voľno – Rakovnica, Gemerská Poloma – Lipovník.

15. kolo – 29. 4. o 16.00 h.: Gemerská Poloma – Dobšiná B, Lipovník – Plešivec, Mladosť Brzotín – voľno, Rakovnica – Vlachovo, Čoltovo – Krásnohorské Podhradie B, Pača – voľno.

16. kolo – 6. 5. o 16.30 h.: Plešivec – Gemerská Poloma, Dobšiná B – Pača, voľno – Čoltovo, Krh. Podhradie B – Rakovnica, Vlachovo – Mladosť Brzotín, voľno – Lipovník.

17. kolo – 13. 5. o 16.30 h.: Plešivec – Dobšiná B, Gemerská Poloma – voľno, Lipovník – Vlachovo, Mladosť Brzotín – Krh. Podhradie B, Rakovnica – voľno, Čoltovo – Pača.

18. kolo – 20. 5. o 17.00 h.: Dobšiná B – Čoltovo, Pača – Rakovnica, voľno – Mladosť Brzotín, Krásnohorské Podhradie B – Lipovník, Vlachovo – Gemerská Poloma, voľno – Plešivec.

19. kolo – 27. 5. o 17.00 h.: Plešivec – Vlachovo, voľno – Dobšiná B, Gemerská Poloma – Krásnohorské Podhradie B, Lipovník – voľno, Mladosť Brzotín – Pača, Rakovnica – Čoltovo.

20. kolo – 3. 6. o 17.00 h.: Dobšiná B – Rakovnica, Čoltovo – Mladosť Brzotín, Pača – Lipovník, voľno – Gemerská Poloma, Krásnohorské Podhradie B – Plešivec, Vlachovo – voľno.

21. kolo – 10. 6. o 17.00 h.: Vlachovo – Dobšiná B, voľno – Krásnohorské Podhradie B, Plešivec – voľno, Gemerská Poloma – Pača, Lipovník – Čoltovo, Mladosť Brzotín – Rakovnica.

22. kolo – 17. 6. o 17.00 h.: Dobšiná B – Mladosť Brzotín, Rakovnica – Lipovník, Čoltovo – Gemerská Poloma, Pača – Plešivec, Krásnohorské Podhradie B – Vlachovo.

SsFZ II. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ ŽIACI JUH – JAR 2018

14. kolo – 24. 3. o 10.00 a 12.00 h.: MFK Nová Baňa – OŠK Radzovce, FK FC Baník Veľký Krtíš – FK Iskra Hnúšťa, MFK Žarnovica – MFK Strojár Krupina, FK Sitno Banská Štiavnica – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa, FTC Fiľakovo – MFK Detva, ŠK Novohrad Lučenec – TJ Sklotatran Poltár, MFK Revúca – FK Mesta Tornaľa.

15. kolo – 31. 3. o 10.00 a 12.00 h.: Fiľakovo – Lučenec, Detva – Banská Štiavnica, FK Pohronie – Žarnovica, Krupina – Veľký Krtíš, Hnúšťa – Revúca, Radzovce – Poltár, Tornaľa – Nová Baňa.

16. kolo – 7. 4. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Radzovce, Poltár – Tornaľa, Nová Baňa – Hnúšťa, Revúca – Krupina, Veľký Krtíš – FK Pohronie, Žarnovica – Detva, Banská Štiavnica – Fiľakovo.

17. kolo – 14. 4. o 10.00 a 12.00 h.: Banská Štiavnica – Lučenec, Detva – Veľký Krtíš, FK Pohronie – Revúca, Krupina – Nová Baňa, Hnúšťa – Poltár, Žarnovica – Fiľakovo, Tornaľa – Radzovce.

18. kolo – 21. 4. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Tornaľa, Radzovce – Hnúšťa, Poltár – Krupina, Nová Baňa – FK Pohronie, Revúca – Detva, Veľký Krtíš – Fiľakovo, Žarnovica – Banská Štiavnica.

19. kolo – 28. 4. o 10.00 a 12.00 h.: Banská Štiavnica – Veľký Krtíš, Fiľakovo – Revúca, Detva – Nová Baňa, FK Pohronie – Poltár, Krupina – Radzovce, Hnúšťa – Tornaľa, Žarnovica – Lučenec.

20. kolo – 5. 5. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Hnúšťa, Radzovce – FK Pohronie, Poltár – Detva, Nová Baňa – Fiľakovo, Revúca – Banská Štiavnica, Veľký Krtíš – Žarnovica, Tornaľa – Krupina.

21. kolo – 12. 5. o 10.00 a 12.00 h.: Veľký Krtíš – Lučenec, Banská Štiavnica – Nová Baňa, Fiľakovo – Poltár, Detva – Radzovce, FK Pohronie – Tornaľa, Krupina – Hnúšťa, Žarnovica – Revúca.

22. kolo – 19. 5. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Krupina, Hnúšťa – FK Pohronie, Radzovce – Fiľakovo, Poltár – Banská Štiavnica, Nová Baňa – Žarnovica, Revúca – Veľký Krtíš, Tornaľa – Detva.

23. kolo – 26. 5. o 10.00 a 12.00 h.: Revúca – Lučenec, Veľký Krtíš – Nová Baňa, Banská Štiavnica – Radzovce, Fiľakovo – Tornaľa, Detva – Hnúšťa, Žarnovica – Poltár, FK Pohronie – Krupina.

24. kolo – 2. 6. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – FK Pohronie, Krupina – Detva, Hnúšťa – Fiľakovo, Radzovce – Žarnovica, Poltár – Veľký Krtíš, Nová Baňa – Revúca, Tornaľa – Banská Štiavnica.

25. kolo – 9. 6. o 10.00 a 12.00 h.: Nová Baňa – Lučenec, Revúca – Poltár, Veľký Krtíš – Radzovce, Banská Štiavnica – Hnúšťa, Fiľakovo – Krupina, Detva – FK Pohronie, Žarnovica – Tornaľa.

26. kolo – 16. 6. o 10.00 a 12.00 h.: Lučenec – Detva, FK Pohronie – Fiľakovo, Krupina – Banská Štiavnica, Hnúšťa – Žarnovica, Radzovce – Revúca, Poltár – Nová Baňa, Tornaľa – Veľký Krtíš.

VsFZ 2. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ ŽIACI, SKUPINA A – JAR 2018

15. kolo – 29. 3. o 14.30 a 16.15 h.: FK Galaktik – FK Košice-Barca, MFK Čierna nad Tisou – MFK Veľké Kapušany, MFK Rožňava – FC Lokomotíva Košice B, KAC Jednota Košice – FK Košická Nová Ves, FA Buzica – TJ FK Vyšné Opátske, FC Lokomotíva Košice – FK Čaňa, FK Junior Šaca – FA Benecol Košice.

16. kolo – 7. 4. o 10.00 a 11.45 h.: Lok. Košice B – Lok. Košice, Veľké Kapušany – FK Galaktik, Košice-Barca – Buzica, Vyšné Opátske – KAC Košice, Košická Nová Ves – Rožňava, Čaňa – Šaca, Benecol Košice – Čierna n/T.

17. kolo – 14. 4. o 10.00 a 11.45 h.: Veľké Kapušany – Košice-Barca, Čierna n/T – Čaňa, Šaca – Lok. Košice B, Lok. Košice – Košická Nová Ves, Rožňava – Vyšné Opátske, KAC Košice – Buzica, FK Galaktik – Benecol Košice.

18. kolo – 21. 4. o 10.00 a 11.45 h.: Buzica – Rožňava, Lok. Košice B – Čierna n/T, Košice-Barca – KAC Košice, Vyšné Opátske – Lok. Košice, Košická Nová Ves – Šaca, Čaňa – FK Galaktik, Benecol Košice – Veľké Kapušany.

19. kolo – 28. 4. o 10.00 a 11.45 h.: Veľké Kapušany – Čaňa, Čierna n/T – Košická Nová Ves, Šaca – Vyšné Opátske, Lok. Košice – Buzica, Rožňava – KAC Košice, Benecol Košice – Košice-Barca, FK Galaktik – Lok. Košice B.

20. kolo – 5. 5. o 10.00 a 11.45 h.: KAC Košice – Lok. Košice, Buzica – Šaca, Lok. Košice B – Veľké Kapušany, Košice-Barca – Rožňava, Vyšné Opátske – Čierna n/T, Košická Nová Ves – FK Galaktik, Čaňa – Benecol Košice.

21. kolo – 12. 5. o 10.00 a 11.45 h.: Veľké Kapušany – Košická Nová Ves, Čierna n/T – Buzica, Šaca – KAC Košice, Lok. Košice – Rožňava, Čaňa – Košice-Barca, Benecol Košice – Lok. Košice B, FK Galaktik – Vyšné Opátske.

22. kolo – 19. 5. o 10.00 a 11.45 h.: Rožňava – Šaca, KAC Košice – Čierna n/T, Buzica – FK Galaktik, Lok. Košice B – Čaňa, Košice-Barca – Lok. Košice, Vyšné Opátske – Veľké Kapušany, Košická Nová Ves – Benecol Košice.

23. kolo – 26. 5. o 10.00 a 11.45 h.: Lok. Košice B – Košice-Barca, Veľké Kapušany – Buzica, Čierna n/T – Rožňava, Šaca – Lok. Košice, Čaňa – Košická Nová Ves, Benecol Košice – Vyšné Opátske, FK Galaktik – KAC Košice.

24. kolo – 2. 6. o 10.00 a 11.45 h.: Lok. Košice – Čierna n/T, Rožňava – FK Galaktik, KAC Košice – V. Kapušany, Buzica – Benecol Košice, Košice-Barca – Šaca, Vyšné Opátske – Čaňa, Koš. Nová Ves – Lok. Košice B.

25. kolo – 9. 6. o 10.00 a 11.45 h.: Lok. Košice B – V. Opátske, V. Kapušany – Rožňava, Čierna n/T – Šaca, K. N. Ves – Košice-Barca, Čaňa – Buzica, Benecol Košice – KAC Košice, FK Galaktik – Lok. Košice.

26. kolo – 16. 6. o 10.00 a 11.45 h.: Šaca – FK Galaktik, Lok. Košice – Veľké Kapušany, Rožňava – Benecol Košice, KAC Košice – Čaňa, Buzica – Lok. Košice B, Košice-Barca – Čierna n/T, Vyšné Opátske – Košická Nová Ves.

SsFZ 3. LIGA DORAST JUH – JAR 2018

14. kolo – 24. 3. o 14.00 h.: MFK Detva – TJ Sklotatran Poltár, MFK Spartak Hriňová – TJ Tatran Čierny Balog, MFK Nová Baňa – FK FC Baník Veľký Krtíš, MŠK Rimavská Sobota – MFK Revúca, FTC Fiľakovo – FK Mesta Tornaľa, FK Sokol Braväcovo – FK Iskra Hnúšťa, FK Slovan Kúpele Sliač – MFK Strojár Krupina.

15. kolo – 31. 3. o 14.00 h.: Veľký Krtíš – Braväcovo, Fiľakovo – Detva, Tornaľa – Rimavská Sobota, Hnúšťa – Hriňová, Revúca – Sliač, Krupina – Nová Baňa, Čierny Balog – Poltár.

16. kolo – 7. 4. o 14.00 h.: Rimavská Sobota – Fiľakovo, Hriňová – Veľký Krtíš, Nová Baňa – Revúca, Braväcovo – Krupina, Sliač – Tornaľa, Detva – Čierny Balog, Poltár – Hnúšťa.

17. kolo – 14. 4. o 14.00 h.: Rimavská Sobota – Detva, Fiľakovo – Sliač, Tornaľa – Nová Baňa, Hnúšťa – Čierny Balog, Revúca – Braväcovo, Veľký Krtíš – Poltár, Krupina – Hriňová.

18. kolo – 21. 4. o 14.00 h.: Detva – Hnúšťa, Hriňová – Revúca, Nová Baňa – Fiľakovo, Braväcovo – Tornaľa, Sliač – Rimavská Sobota, Čierny Balog – Veľký Krtíš, Poltár – Krupina.

19. kolo – 28. 4. o 14.00 h.: Rimavská Sobota – Nová Baňa, Fiľakovo – Braväcovo, Tornaľa – Hriňová, Veľký Krtíš – Hnúšťa, Revúca – Poltár, Sliač – Detva, Krupina – Čierny Balog.

20. kolo – 5. 5. o 14.00 h.: Detva – Veľký Krtíš, Hriňová – Fiľakovo, Nová Baňa – Sliač, Hnúšťa – Krupina, Braväcovo – Rimavská Sobota, Čierny Balog – Revúca, Poltár – Tornaľa.

21. kolo – 12. 5. o 14.00 h.: Nová Baňa – Detva, Rimavská Sobota – Hriňová, Fiľakovo – Poltár, Tornaľa – Čierny Balog, Revúca – Hnúšťa, Sliač – Braväcovo, Krupina – Veľký Krtíš.

22. kolo – 19. 5. o 14.00 h.: Detva – Krupina, Veľký Krtíš – Revúca, Hriňová – Sliač, Hnúšťa – Tornaľa, Braväcovo – Nová Baňa, Čierny Balog – Fiľakovo, Poltár – Rimavská Sobota.

23. kolo – 26. 5. o 14.00 h.: Nová Baňa – Hriňová, Rimavská Sobota – Čierny Balog, Fiľakovo – Hnúšťa, Tornaľa – Veľký Krtíš, Revúca – Krupina, Braväcovo – Detva, Sliač – Poltár.

24. kolo – 2. 6. o 14.00 h.: Detva – Revúca, Veľký Krtíš – Fiľakovo, Hriňová – Braväcovo, Hnúšťa – Rimavská Sobota, Krupina – Tornaľa, Čierny Balog – Sliač, Poltár – Nová Baňa.

25. kolo – 9. 6. o 14.00 h.: Hriňová – Detva, Nová Baňa – Čierny Balog, Rimavská Sobota – Veľký Krtíš, Fiľakovo – Krupina, Tornaľa – Revúca, Braväcovo – Poltár, Sliač – Hnúšťa.

26. kolo – 16. 6. o 14.00 h.: Detva – Tornaľa, Veľký Krtíš – Sliač, Hnúšťa – Nová Baňa, Revúca – Fiľakovo, Krupina -Rimavská Sobota, Čierny Balog – Braväcovo, Poltár – Hriňová.

SsFZ 4. LIGA DOR., D – JAR 2018

14. kolo – 24. 3. o 14.00 h.: Klub ŠK L+M AQUA Rapovce – TJ Nenince, MŠK Tisovec – Cinobanský športový klub, FK Jesenské – TJ Vinohrad Čebovce, FK Bušince – TJ Jednota Málinec, TJ Slovan Halič – ŠK Vinica, TJ Slovan Tomášovce – TJ Prameň Dolná Strehová, MFK Jelšava – FK Slovenské Ďarmoty.

15. kolo – 31. 3. o 14.00 h.: Jelšava – Rapovce, Slovenské Ďarmoty – Jesenské, Málinec – Tisovec, Cinobaňa – Halič, Čebovce – Tomášovce, Dolná Strehová – Bušince, Vinica – Nenince.

16. kolo – 7. 4. o 14.00 h.: Rapovce – Vinica, Halič – Málinec, Tisovec – Dolná Strehová, Jesenské – Jelšava, Nenince – Cinobaňa, Bušince – Čebovce, Tomášovce – Slovenské Ďarmoty.

17. kolo – 14. 4. o 14.00 h.: Jesenské – Rapovce, Jelšava – Tomášovce, Slovenské Ďarmoty – Bušince, Málinec – Nenince, Cinobaňa – Vinica, Čebovce – Tisovec, Dolná Strehová – Halič.

18. kolo – 21. 4. o 14.00 h.: Rapovce – Cinobaňa, Halič – Čebovce, Tisovec – Slovenské Ďarmoty, Vinica – Málinec, Nenince – Dolná Strehová, Bušince – Jelšava, Tomášovce – Jesenské.

19. kolo – 28. 4. o 14.00 h.: Jesenské – Bušince, Jelšava – Tisovec, Slovenské Ďarmoty – Halič, Málinec – Cinobaňa, Čebovce – Nenince, Dolná Strehová – Vinica, Tomášovce – Rapovce.

20. kolo – 5. 5. o 14.00 h.: Tisovec – Jesenské, Rapovce – Jednota Málinec, Cinobaňa – Dolná Strehová, Halič – Jelšava, Vinica – Čebovce, Nenince – Slovenské Ďarmoty, Bušince – Tomášovce.

21. kolo – 12. 5. o 14.00 h.: Jesenské – Halič, Jelšava – Nenince, Slovenské Ďarmoty – Vinica, Bušince – Rapovce, Čebovce – Cinobaňa, Dolná Strehová – Málinec, Tomášovce – Tisovec.

22. kolo – 19. 5. o 14.00 h.: Rapovce – Dolná Strehová, Málinec – Čebovce, Cinobaňa – Slovenské Ďarmoty, Halič – Tomášovce, Tisovec – Bušince, Vinica – Jelšava, Nenince – Jesenské.

23. kolo – 26. 5. o 14.00 h.: Tisovec – Rapovce, Jesenské – Vinica, Jelšava – Cinobaňa, Slovenské Ďarmoty – Málinec, Bušince – Halič, Čebovce – Dolná Strehová, Tomášovce – Nenince.

24. kolo – 2. 6. o 14.00 h.: Rapovce – Čebovce, Málinec – Jelšava, Cinobaňa – Jesenské, Halič – Tisovec, Dolná Strehová – Slovenské Ďarmoty, Vinica – Tomášovce, Nenince – Bušince.

25. kolo – 9. 6. o 14.00 h.: Halič – Rapovce, Tisovec – Nenince, Jesenské – Málinec, Jelšava – Dolná Strehová, Slovenské Ďarmoty – Čebovce, Bušince – Vinica, Tomášovce – Cinobaňa.

26. kolo – 16. 6. o 14.00 h.: Rapovce – Slovenské Ďarmoty, Málinec – Tomášovce, Cinobaňa – Bušince, Čebovce – Jelšava, Dolná Strehová – Jesenské, Vinica – Tisovec, Nenince – Halič.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Gemer Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kreditná karta – áno alebo nie
  2. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  4. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  5. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  6. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru
  7. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky
  9. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  10. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom
  1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. MiddleCap Equity Partners a Mayfair Assets ukončili fúziu
  3. Súboj olympionikov na Malom Dunaji
  4. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  5. Dvojitý diplom medzi EU v Bratislave a UNWE v Sofii
  6. Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave
  7. Kreditná karta – áno alebo nie
  8. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  9. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  10. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  1. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí 26 077
  2. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček 13 060
  3. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru 9 611
  4. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho 8 502
  5. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch? 8 261
  6. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky 5 864
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina? 5 646
  8. Kreditná karta – áno alebo nie 5 503
  9. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom 3 981
  10. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou 2 966

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne

Neprehliadnite tiež

Hroncova je už jednosmerná, policajti rozdávajú pokuty

Podľa mesta a mestskej časti je cieľom najmä zvýšiť bezpečnosť pred školou.

Ľudia z BMW si prezreli budúci priemyselný park?

Nad poliami poletovali vrtuľníky. Zrejme si obhliadli možné miesto ich budúceho závodu aj zhora.

Za pokus o vraždu otca mu hrozilo doživotie, dostal osem rokov

Na súde vyhlásil, že je vinný a svoje konanie oľutoval.

Boris Filan: Som basketbalový veterán. Všetko ostatné robím popri tom

Novú knihu prišiel zámerne pokrstiť na východ.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Šéf UNB: Medirex v univerzitnej nemocnici skončí

Chcem, aby zdravotníci boli konfrontovaní s pohľadom iných na ich prácu,vraví šéf Univerzitnej nemocnice Bratislava JURAJ KOVÁCS.

EKONOMIKA

Na hypotéku pred sprísnením pravidiel je posledná šanca

Od júla začnú pri pôžičkách platiť viaceré prísnejšie pravidlá.

ŠPECIÁLNE DOBRÉ RÁNO

Špeciálne Dobré ráno: Kto na Slovensku kradne európske peniaze

Z diskusie Za slušné eurofondy.


Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop