Korzár logo Korzár Gemer
Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor
Nájdete nás na webe

Zo zelených stolov

Stolnotenisové súťaže pokračovali ďalšími zápasmi.

Geológ Rožňava B – Spišský Štvrtok.(Zdroj: pinec.sk)

VSSTZ Košice – 3. liga muži Západ, skupina o 1. – 6. miesto, 6. kolo: Geológ Rožňava B – OŠK Spišský Štvrtok 12:6 (Ľ. Leitner 4, L. Jankó 3.5, G. Guľkáš 3.5, P. Fabián 1 – P. Toporcer 3.5, M. Nováček 1, Ľ. Kapinus 1, F. Bohunčák 0.5) TJ STO Slovenská Ves – AŠK Maria Huta 15:3 (A. Popovič 4, D. Strišovský 4, J. Marek 3.5, P. Popovič 3.5 – M. Ružbarský 2, M. Stopko 0.5, A. Šebestyenová 0.5) ŠK Veterán Poprad – Slavoj Spišská Belá 11:7 (M. Maliňák 4.5, J. Maliňák 2.5, R. Funket 2, P. Pitoňák 1.5, M. Šifra 0.5 – R. Tropp 3, P. Brežina 3, M. Smik st. 1).

Článok pokračuje pod video reklamou

Tabuľka
1. Spiš. Štvrtok 17 13 1 3 191:115 44
2. Slov. Ves 17 12 2 3 189:117 43
3. Rožňava B 17 12 0 5 174:132 41
4. Maria Huta 17 9 2 6 173:133 37
5. Vet. Poprad 17 9 1 7 153:153 36
6. Spiš. Belá 17 5 4 8 140:166 31

VSSTZ Košice – 3. liga muži Západ, skupina o 7. – 12. miesto, 6. kolo: TJ Spišská Stará Ves – MŠK STO Krompachy 5:13 (J. Čarnogurský 2, J. Stanko 2, J. Dubiel 1 – P. Guassardo 4.5, E. Ivančák 4.5, L. Solár 2.5, S. Števčík 1.5) ŠKST Spišské Vlachy – TJ Javorinka Levoča B 9:9 (L. Ledecký 4.5, R. Jánoš 3.5, B. Nemčík 1 – D. Hanisko 3, P. Jinda 2.5, J. Seman 2, M. Černický 1.5) STK Gemerská Poloma – STK Severka Kežmarok 7:11 (R. Babič 2.5, L. Kupeček 2, M. Trojan 1.5, J. Trojan 1 – P. Pojedinec 4, Š. Vnenčák 3.5, Š. Kelbel 3.5).

Tabuľka
7. Krompachy 17 8 3 6 165:141 36
8. Spiš. Vlachy 17 6 4 7 151:155 33
9. Levoča B 17 6 2 9 153:153 31
10. Sev. Kežmarok 17 5 2 10 131:175 29
11. Spiš. Stará Ves 17 3 1 13 108:198 24
12. Gem. Poloma 17 3 0 14 108:198 23

VSSTZ Koice – 4. liga muži Spišsko-Gemerská, skupina o 1. – 6. miesto, 6. kolo: S.T.K. Plešivec – STO Letanovce 5:13 (P. Bakoš 3, P. Oleár 1, S. Drenko 1 – P. Petráš 3.5, S. Uhrin 3.5, R. Lesňák 3.5, L. Kandráč 2.5) ŠK Jablonov nad Turňou – ŠK Harichovce 9:9 (A. Balázs ml. 4.5, A. Herczeg 2.5, A. Herczeg 1, D. Verkin 1 – L. Lizanec 3.5, Ľ. Hrušovský 3, F. Mlynarčík 2.5) BBF Spišská Nová Ves – BBF Spišská Nová Ves B 6:12 (J. Sagula 3, M. Barč 2, L. Novotný 1 – V. Pavľák 4.5, J. Balla 3.5, P. Zahuranec 2.5, S. Vartovník 1.5).

Tabuľka
1. Letanovce 17 14 2 1 218:88 47
2. Jablonov n/T 17 10 3 4 174:132 40
3. Harichovce 17 9 3 5 165:141 38
4. Plešivec 17 8 1 8 134:172 34
5. BBF Sp. Nová Ves A 17 6 3 8 151:155 32
6. BBF Sp. Nová Ves B 17 7 0 10 142:164 31

VSSTZ Košice – 4. liga muži Spišsko-Gemerská, skupina o 7. – 12. miesto, 6. kolo: TJ Hrišovce – ŠKST Margecany B 7:11 (P. Dzurov 3.5, T. Dzurov 1, M. Jánošík 1, Š. Kyseľ 1, L. Ondáš 0.5 – J. Zahornacký 3.5, R. Bobák 2.5, P. Kluknavský 2, I. Hanko 2, Š. Kaľavský 1) ŠKST Spišské Vlachy B – AŠK Maria Huta B 11:7 (M. Hric 4, M. Medvec 3.5, P. Lesniak 2, R. Hric 1.5 – L. Harman 3.5, M. Lapšanský 1.5, M. Stopko 1, J. Tokarčík st. 1) MŠK STO Krompachy B – Geológ Rožňava C 12:6 (B. Gmuca 4.5, S. Števčík 3.5, L. Solár 3.5, M. Mitrík 0.5 – A. Ružik 3, I. Minčev 1, O. Tomášik 1, J. Gallo st. 1).

Tabuľka
7. Rožňava C 17 9 2 6 156:150 36
8. Spiš. Vlachy B 17 8 0 9 153:153 33
9. Margecany B 17 7 2 8 140:166 33
10. Krompachy B 17 6 2 9 139:167 31
11. Maria Huta B 17 5 0 12 135:171 27
12. Hrišovce 17 3 2 12 129:177 25
(Rožňava C má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.)

5. liga Gemer, 15. kolo: ŠK Henckovce – MSTO Dobšiná 14: 4 (Breznen Ľubomír 4.5/0, Šramko Boris 4.5/0, Murza Štefan 2.5/2, Šimon Peter 2.5/2 – Lenkey Milan 2/2.5, Čarnoky Peter 2/2.5, Németh Miloš 0/4.5, Hlaváčik Štefan 0/4.5), Geológ Rožňava D – STK Honce 12:6 (Minčev Ilko 4.5/0, Tomášik Ondrej 3.5/1, Kolárik Stanislav 2.5/2, Gallo Ján st. 1.5/3 – Ambrus Ferenc 2/2.5, Gallo Peter 2/2.5, Repiský Rudolf ml. 1/3.5, Džubák Ján 1/3.5), STK Gemerská Poloma B – Tatran Betliar 7:11 (Černický Maximilián 3.5/1, Černická Anna 1.5/3, Ďurán Miloslav 1/3.5, Gajdoš Jaroslav 1/3.5 – Árvay Ľubomír 4.5/0, Teraj Michal 3.5/1, Šebesta Peter st. 3/1.5, Lipták Ondrej 0/4.5), ŠKST Gočovo – S.T.K. Plešivec B 11:7 (Bobrík Ján 4.5/0, Rybár Milan 2.5/2, Kračun Martin 2/2.5, Rochfaluši Vladimír 2/2.5 – Drenko Szilárd 3.5/1, Balázs Alexander st. 3.5/1, Šofranko Ján 0/4.5, Bósa Krisztián 0/4.5).

Tabuľka
1. Henckovce 13 13 0 0 188:46 39
2. Dobšiná 14 9 1 4 138:114 33
3. Honce 13 9 1 3 136:98 32
4. Betliar 13 6 4 3 134:100 29
5. Rožňava D 13 6 3 4 134:100 28
6. Gočovo 14 3 2 9 97:155 22
7. Plešivec B 13 4 1 8 100:134 22
8. Gem. Poloma B 14 2 2 10 94:158 20
9. Rakovnica 13 1 0 12 59:175 15

6. liga Gemer, 17. kolo: ŠKST Slavošovce – STO Hrhov 12:6 (Boldi Nikolas 4.5/0, Benčko Marek 3.5/1, Gecelovský Matej 2.5/2, Gecelovský Igor 1.5/0, Kliment Miloš 0/3 – Grulyo Dominik 3/1.5, Jánosdeák Peter 2/2, Jánosdeák Dávid 1/3.5), Vajda Team Dobšiná – STK Sokol Krásnohorské Podhradie 14:4 (Červenak Roman 4.5/0, Červenak Ján 3.5/1, Bubenčik Marian 3.5/1, Kašpar Štefan 1.5/1, Kraga Štefan 1/1 – Gaži Lukáš 3/1.5, Skokan Gabriel 1/3.5, Darvaš Ján 0/4.5, Máté Alexander 0/3.5, Hatala Milan 0/1), ŠK Jablonov nad Turňou B – Obec Čierna Lehota 11:7 (Bartók Gabriel 3.5/1, Barczi Lóránt 3.5/1, Jakab Alexander 3.5/1, Pál Balázs Árpád 0.5/4 – Oravec Vladimír 2/2.5, Oravec Jaroslav 2/2.5, Hric Ján 2/2.5, Hric Ján ml. 1/3.5), STK KRAS Silica – Geológ Rožňava E 5:13 (Dely Attila 3/1.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Farkas Ladislav 1/3, Kovács Dezider 0/0.5, Kovács Alexander 0/4.5 – Bari Ján 4.5/0, Németh Dávid 3.5/1, Lakatoš Marek 3.5/1, Vnenková Daniela 1/1, Junger Ján 0.5/0, Jerga Michal ml. 0/2), STK Honce B – ŠK Henckovce B 10:8 (Spišák Miroslav 4/0.5, Gallo Viliam ml. 3/1.5, Gallo Viliam st. 1.5/3, Kamenský Milan 1.5/3 – Fafrák Ivan 3.5/1, Fafrák Slavomír 2.5/2, Zagiba Ján 2/2), MSTO Dobšiná B – STK Baník Rakovnica B 14:4 (Záhoranský Dušan 4.5/0, Hutník Jaroslav 4.5/0, Leško Marek 3.5/1, Lenkey Vladimír 1.5/1, Polanecký Jakub 0/2 – Tóth Kamil 2/2.5, Domik Ladislav 1/3.5, Králik Štefan 1/3.5, Sedlák Ľuboslav 0/4.5).

Tabuľka
1. Henckovce B 17 14 1 2 191:115 46
2. Slavošovce 17 14 1 2 212:94 46
3. Vajda team Dobšiná 17 13 1 3 200:106 44
4. Jablonov n/T B 17 13 0 4 201:105 43
5. Dobšiná B 17 11 0 6 172:134 39
6. Honce B 17 10 0 7 163:143 37
7. Hrhov 17 7 1 9 144:162 32
8. Krh. Podhradie 17 6 0 11 126:180 29
9. Rakovnica B 17 3 2 12 117:189 25
10. Čierna Lehota 17 3 1 13 105:201 24
11. Rožňava E 17 3 1 13 121:185 24
12. Silica 17 1 0 16 84:222 19

KSST Žilina 2. liga, 19. kolo: Námestovo – Žiar nad Hronom 11:7, Oravská Lesná – Revúca 16:2, Valča B – Energodata Žilina B 8:10, Medokýš Martin – MSTK Martin 14:4, Bytča – Tvrdošín B 11:7, Čadca C – Nižná B 5:13. 20. kolo: Oravská Lesná – Žiar nad Hronom 12:6, Námestovo – Revúca 9:9, Medokýš Martin – Energodata Žilina B 13:5, Valča B – MSTK Martin 12:6, Čadca C – Tvrdošín B 5:13, Bytča – Nižná B 4:14.

Tabuľka
1. Nižná B 20 16 1 3 242:118 53
2. Oravská Lesná 20 16 0 4 223:137 52
3. Valča B 20 14 0 6 209:151 48
4. Tvrdošín B 20 10 5 5 211:149 45
5. Žilina B 20 12 1 7 184:176 45
6. Medokýš Martin 20 11 2 7 198:162 44
7. Martin 20 11 2 7 182:178 44
8. Bytča 20 10 2 8 183:177 42
9. Žiar n/H 20 3 5 12 153:207 31
10. Námestovo 20 3 1 16 127:233 27
11. Čadca C 20 2 1 17 121:239 25
12. Revúca 20 1 2 17 127:233 24

KSST Banská Bystrica 4. liga, 16. kolo: ŠKST B. Štiavnica – Balog n. I.-Čalomija 7:11, FTC STK Fiľakovo – MŠK Žiar nad Hronom B 9:9, MTK Žarnovica – OST Mladosť Lučatín 2:16, STO Sokol Sielnica – STK Magnezit Revúca B 12:6, STO Podkonice B – STK Predajná 11:7, STKM Podlavice – STK Tomášovce 17:1. 17. kolo: STKM Podlavice – ŠKST B. Štiavnica 11:7, STK Tomášovce – STO Podkonice B 6:12, STK Predajná – STO Sokol Sielnica 11:7, STK Magnezit Revúca B – MTK Žarnovica 15:3, OST Mladosť Lučatín – FTC STK Fiľakovo 8:10.

Tabuľka
1. Podlavice 17 15 1 1 218:88 48
2. Lučatín 17 13 1 3 207:99 44
3. Podkonice B 17 11 2 4 172:134 41
4. Balog n. I.-Cal. 16 10 2 4 160:128 38
5. Revúca B 17 8 2 7 154:527 35
6. Predajná 17 8 0 9 141:165 33
7. Sielnica 17 7 1 9 144:162 32
8. Fiľakovo 17 4 3 10 133:173 28
9. Tomášovce 17 4 3 10 131:175 28
10. B. Štiavnica 17 4 2 11 138:168 27
11. Žiar n/H B 16 3 4 9 126:162 26
12. Žarnovica 17 2 3 12 94:212 24

OSST Rimavská Sobota, 5. liga Východ, 18. kolo: Rimavská Sobota C – ŠK Muránska Dlhá Lúka 11:7, STK Metabond Tornaľa – ŠKP Rimavská Sobota 7:11, ŠK Hrachovo – Iskra Hnúšťa 17:1, Revúca-Tisovec C – Gemerské Dechtáre 10:8.

Tabuľka
1. Revúca-Tisovec C16 15 0 1 232:56 46
2. Gem. Dechtáre 15 14 0 1 221:49 43
3. Hrachovo 16 12 0 4 199:89 40
4. ŠKP Rim. Sobota 16 9 1 6 150:138 35
5. Utekáč 16 6 1 9 121:167 29
6. Hnúšťa 15 5 1 9 115:155 26
7. Rim. Sobota C 16 3 1 12 86:202 23
8. Mur. D. L. 16 2 1 13 65:223 21
9. Tornaľa 16 2 1 13 89:199 21

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Gemer Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  1. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  2. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  3. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  6. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  7. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  8. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  9. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  10. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 815
  2. Najužitočnejšia appka 17 741
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 12 372
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 639
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali 6 534
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 406
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 4 907
  8. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov 4 664
  9. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 4 078
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste 3 430

Téma: Stolný tenis


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Stolný tenis  na sport.sme.sk

Neprehliadnite tiež

V Košiciach našli dobitého muža, v nemocnici zomrel

Polícia expresne rýchlo vypátrala páchateľa, už je vo väzbe.

Orkán zastavil vo Vysokých Tatrách železničnú dopravu

Na trať spadol strom. Už ho odstránili.

Hagyariho zlatý padák podpísaný po prehratých voľbách muselo mesto zaplatiť

Prehralo súd s bývalým zamestnancom, s piatimi sa dohodlo. Jeden ešte robí na meste.

Chmeliar v súvislosti s licenciou hovorí o zvláštnom rozhodnutí

LSK Plus sídli v budove, ktorá patrí firme známeho prešovského podnikateľa.

Hlavné správy zo Sme.sk

KULTÚRA

Zahoďte starosti a pozrite si najväčšie hity Jany Kocianovej

Skladby, ktoré lemovali jej spevácku kariéru.

DOMOV

V pozadí detvianskej kauzy sa objavuje Kotleba a spravodajcovia

Firma z Bránikovho blogu robila čistky.

DOMOV

Bugár začína prezidentskú kampaň, druhé kolo vidí reálne

Predseda Mosta-Híd má dostatok podpisov.

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop