Momentka zo zápas Revúca – Bacúch.
Momentka zo zápas Revúca – Bacúch. (Autor: archív klubu)
Peter Podolinský|28. feb 2017 o 00:00

Futbalisti MFK Revúca odohrali ďalší prípravný zápas.

REVÚCA. V poradí tretí prípravný zápas odohrali v nedeľu futbalisti MFK Revúca. Na umelej tráve v Tisovci sa stretli s FK 09 Bacúch.

„V prvom polčase sme dobrou kombinačnou hrou zaskočili súpera, ktorý sa nedostal prakticky k ničomu. Jasnú územnú prevahu sme doplnili krásnymi kombináciami na jeden dotyk, po ktorých padli štyri góly. Strelcami boli postupne Kožička, Šestina, Bystrán a Levický. Cez prestávku prehovoril tréner Bacúcha svojim hráčom do duše, čo sa prejavilo v ich zvýšenom pohybe a napádaní. Naopak, my sme sa uspokojili a úvod druhého polčasu sme robili jednu chybu za druhou. Zbytočné držanie lopty a snaha o profesorský futbal sa nám vypomstili v podobe dvoch inkasovaných gólov. Prvý padol po zbytočnej strate lopty z pokutového kopu a druhý po nedôraznom odkopnutí našou obranou. Hráči Bacúcha vycítili šancu a ešte viac zvýšili obrátky. Na ihrisku sa začalo viac bojovať a miestami sa aj poriadne iskrilo. Upokojil nás až piaty gól z kopačky Bystrána, ktorý strelou z diaľky prekvapil brankára. Hráči Bacúcha v závere už len korigovali na konečných 5:3,“ zhrnul dianie na ihrisku kapitán MFK Revúca Lukáš Smerek.