Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Rožňava sa potrápila s Medikmi z Martina

Basketbalisti ŠPD Rožňava hostili doma súpera zo spodnej časti tabuľky.

(Zdroj: Peter Podolínsky)

ROŽŇAVA. Basketbalisti ŠPD Rožňava hostili doma súpera zo spodnej časti tabuľky Medik Martin. Hostia prišli siedmi a domáci po troch trojkách viedli 11:2. Potom sa však domáci stroj začal zadrhávať. Napriek plnej lavičke domácich bol priebeh vyrovnaný. Nakoniec si však Rožňava víťazstvo vziať nedala a duel skončil 65:56.

Koronavírus v Bardejove: Odberné miesta otvorili, testuje sa už tretí deň (minúta po minúte)

Cieľom pilotného celoplošného testovania je spomaliť šírenie ochorenia Covid-19.