Sokol Bohúňovo hral s Krásnohorskou Dlhou Lúkou bez gólov

Ilustračné foto. (Autor: TASR)
Peter Podolinský|20. sep 2016 o 00:00

V najvyššej okresnej súťaži odohrali zápasy siedmeho kola.

ROŽŇAVA. Pekný výsledok sa podaril futbalistom Bohúňova, keď dokázali uhrať s favorizovanou Krh. Dlhou Lúkou bezgólovú remízu. V zápase sa ukázalo, že majú súpera dobre prečítaného a vedeli, čo treba zahrať.

Aj keď hostia mali hlavne po prestávke viacero šancí, skórovať sa im nepodarilo. Párkrát ohrozili súpera aj domáci. Napriek tomu, že sa hralo bez gólov, bol to pre divákov zaujímavý zápas.

Cenný bod si z Rudnej doviezli Vlachovčania, pričom v 23. min. po penalte Marciša viedli 2:1. Týmto výsledkom skončil polčas. Domáci si však zachránili aspoň bod, keď po obrátke aj Chochol premenil nariadený pokutový kop.

Jediné víťazstvo hostí v tomto kole získali hráči Kružnej. Už do polčasu viedli o tri góly, o ktoré sa postarali raz Varga a dvakrát Kamenský. Po prestávke natiahol náskok Lukáč. Domáci už len korigovali výsledok.

Prvé víťazstvo na ihrisku získali Honce. Za stavu 1:1 o tom v závere zápasu rozhodol dvoma gólmi Dzureň.

S nevyrovnanosťou výkonov sa trápia futbalisti Rožňavského Bystrého. Kým v prvom polčase prehrávali v Drnave 0:1, po prestávke inkasovali ďalšie tri.

Pozíciu lídra potvrdili futbalisti Vyšnej Slanej. Nad Betliarom viedli už do prestávky 3:1.

Štatistika, I. trieda, 7. kolo

Drnava – Rožňavské Bystré 4:0 (1:0)G. 4. D. Zakhar (11 m), 62. K. Šoltés, 66. D. Tisza, 80. B. Šoltés, ŽK: 59. R. Kovács – 5. I. Demján, R: J. Ször, DZ: J. Šmelko, D: 60. DRNAVA: D. Zakhar – J. Barczi (81. K. Bakoš), M. Maliňák, P. Búlik, An. Herczeg (44. D. Tisza), K. Šoltés, B. Šoltés, Att. Herczeg, R. Kovács, E. Polyák, Jak. Maliňák (72. D. Fodor). ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ: Cs. Koncz – M. Molnár, I. Demján, Š. Dorkin, T. Kuchta, P. Kubej, P. Minčík, R. Bubenčík (81. T. Uhrín), Cs. Koncz ml. (5. O. Ujházi), J. Urban ml., M. Gyürek.

Bohúňovo – Krh. Dlhá Lúka 0:0G: bez, ŽK: ?, R: J. Gyenes, DZ: Š. Hadar. BOHÚŇOVO: K. Molnár – L. Kovács, R. Kulik, G. Šušán, A. Szaniszló, K. Illés, T. Antóny, K. Csótó, Cs. Balog, D. Szkokan, M. Demko. KRH. DLHÁ LÚKA: M. Máté – K. Albert, A. Kovács, I. Bošela, J. Čižmár, Š. Bodnár, P. Klárik, A. Rigó, R. Klinko, T. Hegedüs, J. Rusznyak.

Vyšná Slaná – Betliar4:1 (3:1)G: 26. O. Liptai, 28. Š. Domik, 34. P. Rogos, 61. P. Zabrel – 16. L. Fafrák, ŽK: bez, R: V. Martinko, DZ: J. Džubák, D: 50. VYŠNÁ SLANÁ: V. Balúch – P. Rogos, F. Gallo, M. Hadar (65. A. Rogos), J. Ambrúž (46. M. Laurinc), P. Zabrel, G. Keršák, O. Liptai, Š. Domik (78. M. Oravec), O. Kračún (83. J. Sentpetery), J. Krásny (54. M. Fifik). BETLIAR: S. Cirbus – I. Lörincz, R. Jakab, Ľ. Zatroch (58. D. Poťmák), M. Árvay, P. Boroš (46. M. Jerga), M. Ďuriček, R. Fabian, M. Oravec, L. Fafrák, L. Lörincz (75. D. Szilardi).

Honce – Jablonov n/T3:1 (1:0) G: 5. L. Hajdu, 84. a 88. S. Dzureň – 70. Á. Kardos, ŽK: 64. Ján Karalo, 78. L. Hajdu – 41. M. Fifik, 55. G. Páll, R: L. Gyenes, DZ: Š. Bodnár, D: 40. HONCE: Joz. Karalo – L. Hajdu, J. Pástor (47. L. Krága), J. Hric, S. Dzureň, J. Sklenár, J. Tomi, J. Tomi, Ján Karalo, P. Zakhar (74. D. Forgáč), M. Vranec (67. M. Pástor), A. Ragyina (54. T. Fandák). JABLONOV n/T: R. Balázs – A. Viszlay, M. Fifik, G. Páll, L. Zajdó, P. Ungváry Szabó, Pas. Milata, Á. Kardos, Pe. Hutník, P. Pollák (67. S. Zubriczky), G. Lázár.

Dlhá Ves – Kružná2:4 (0:3)G: 53. A. Örvös, 58. M. Makkai – 11. L. Varga, 33. a 38. (11 m) J. Kamenský, 52. Ľ. Lukáč, ŽK: 24. P. Mičinsky, 38. G. Beke – 23. G. Dókus, 43. M. Szabó, 64. R. Garan, 68. O. Kerekes, 72. Ľ. Lukáč, R: K. Baczúk, DZ: F. Drenko, D: 60. DLHÁ VES: G. Pomaj – G. Beke, M. Makkai, G. Ferdinand, A. Örvös, N. Kovesdi, D. Novák, A. Labina, Cs. Flander (46. Zs. Mezei), P. Mičinsky, A. Flander (46. J. Lökös). KRUŽNÁ: G. Dókus – M. Szabó, R. Garan, L. Varga, O. Kerekes, L. Mezei, Ľ. Lukáč, M. Ruszó, P. Fabián, J. Kamenský, J. Rusnyák.

Rudná – Vlachovo 2:2 (1:2) G: 16. a 63. (11 m) M. Chochol – 8. a 23 (11 m) Mar. Marciš, ŽK: 29. M. Chochol, 41. L. Šimon – 40. O. Leskovjanský, 85. Mar. Marciš, R: M. Uharček, DZ: P. Béreš, D: 100. RUDNÁ: L. Fabian – M. Galajda (35. L. Šimon), P. Szöllös, V. Kékesi (46. P. Kontra), Cs. Óvary, L. Dávid, V. Konček, O. Vysoký, P. Sanisló, Fr. Čapó, M. Chochol. VLACHOVO: B. Kožár – Mil. Schvarz, Mil. Gál, Mar. Gál (70. I. Gallo), P. Hricko (76. Š. Brondoš), O. Leskovjanský, F. Šivec, Mar. Marciš, S. Ogurčák, J. Valko (90. P. Varga), J. Matula (90. M. Plichta).

Z tabuľky strelcov

8 gólov – K. Illés (Bohúňovo).7 gólov – R. Klinko (Krh. Dlhá Lúka)6 gólov – R. Fabian (Betliar), K. Šoltés (Drnava), J. Čižmár (Krh. Dlhá Lúka), T. Szakács (Hrhov), O. Kračún (Vyšná Slaná), S. Dzureň (Honce), P. Mičinsky (Dlhá Ves).5 gólov – M. Gallo (Vyšná Slaná), M. Chochol (Rudná), M. Demeter (Kružná).4 góly – Š. Bodnár (Krh. Dlhá Lúka), J. Kovács (Drnava), P. Zabrel (Vyšná Slaná)3 góly – M. Ďuriček (Betliar), A. Rigó (Krh. Dlhá Lúka), B. Šoltés, D. Tisza (obaja Drnava), I. Gallo, Mar. Marciš (obaja Vlachovo), J. Kamenský, L. Varga (obaja Kružná), F. Rohály, F. Szöcs (obaja Jablonov n/T), O. Šomšák (Rožňavské Bystré).Vlastné góly – R. Garan (Kružná), G. Páll, M. Fifik (obaja Jablonov n/T), Fi. Čapó (Rožňavské Bystré).

Domov»Sportnet na východe»Sokol Bohúňovo hral s Krásnohorskou Dlhou Lúkou bez gólov