Ilustračné foto (Autor: Roman Guliš)
Peter Podolinský|20. sep 2016 o 00:00

Gemerskej Hôrke sa podarilo bodovať u súpera. Dobšiná doma prehrala.

GEMERSKÁ HÔRKA/ DOBŠINÁ. Cenný bod si odviezli futbalisti Gemerskej Hôrky z pôdy tretieho tímu piatoligovej tabuľky.

O prvú gól sa postaral kanonier mužstva D. Bodnár už v ôsmej minúte. Potom nasledovali dlhé minúty, v priebehu ktorých sa nedarilo skórovať ani jednému z mužstiev.

S blížiacim sa záverom sa zdalo, že vytúžené tri body by mohli byť realitou. Nakoniec však Ondreja v 82. min. skóroval a body sa tak delili.

V Dobšinej taký priebeh prvého polčasu asi neočakávali. Na jeho konci prehrávali 1:4 a hrali bez vylúčeného P. Fabiána. Nakoniec prehrali s Kechnecom 2:5.

Štatistika, V. liga Košicko-gemerská, 7. kolo

Malá Ida – Gemerská Hôrka 1:1 (0:1)

G: 82. M. Ondreja – 8. D. Bodnár, ŽK: 44. Ľ. Seman, 71. M. Andreja – 39. A. Izák, 44. R. Madarász, 65. O. Siman, 89. V. Kováč, R: M. Marušin, D: 150.

GEMERSKÁ HÔRKA: O. Siman – M. Lörinc, R. Szkokan, R. Madarász, D. Bodnár, T. Kardoš (67. V. Vávra), A. Izák, D. Gere, Š. Tóth, R. Kardos (90. T. Galajda), D. Betík (61. V. Kováč).

Dobšiná – Kechnec 2:5 (1:4)

G: 35. A. Gallo, 86. R. Gotthardt – 9., 20. a 62. P. Palencsár, 18. D. Vrábel, 28. A. Hudák, ŽK: 7. J. Gelda – 32. T. Harasty, ČK: 32. P. Fabián – 0, R: T. Klokočka,

D: 150. DOBŠINÁ: Š. Mišina – A. Gallo, M. Gelda, M. Putnocký, J. Barnák (90. J. Hutník), J. Gelda (76. M. Poliak), R. Gotthardt, F. Fabián (35. M. Majerčák), M. Martinko, P. Fabián, L. Greško (56. P. Hutník).

Ostatné výsledky 7. kola V. ligy Košicko-gemerskej:

Veľká Ida – Turňa n/B 4:1, Kokšov-Bakša – Košická Nová Ves 1:0, Ťahanovce – Slávia TU Košice 3:2, Čečejovce – Sokoľany 0:2, Poproč – Perín 3:0. Dohrávka 6. kola: Poproč – Kechnec 2:2.Strelci5 góly – D. Bodnár (Gemerská Hôrka).3 góly – R. Gotthardt (Dobšiná).2 góly – M. Martinko, M. Putnocký, F. Fabián, A. Gallo (všetci Dobšiná).1 gól – V. Vávra, D. Gere (obaja Gemerská Hôrka), M. Poliak, J. Barnák, M. Gelda, L. Greško (všetci Dobšiná).